21 травня у Волинській обласній раді відбулося урочисте вручення дипломів науковцям Волині.

Так, голова обласної ради Григорій Недопад спільно з першим заступником голови ОВА Сергієм Мовенком в присутності наукової та педагогічної громадськості вручили обласні премії за заслуги у сфері науки та стипендії Волинської обласної ради для молодих вчених. Цього разу до Днів науки відзначили й науковців з Луцького національного технічного університету.

Дипломом стипендіата щорічної стипендії Волинської обласної ради для молодих вчених був нагороджений Павло Вікторович Мазилюк, доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій, голова Ради молодих вчених ЛНТУ.

ВідзнакиВідзнаки

Дипломом лауреата обласної премії у сфері науки була нагороджена Наталія Владиславівна Скляренко, доктор мистецтва, професор кафедри архітектури та дизайну.

Науковців представила Ірина Вахович, ректор ЛНТУ, яка розповіла про їхню діяльність та про те, як саме лауреати сприяють розвитку наукового осередку та роблять свій внесок у покращення транспортної та пішохідної інфраструктури у Луцькій територіальній громаді.

Дипломи вручав голова обласної ради Григорій Недопад, який побажав науковцям не зупинятися на досягнутому та продовжувати працювати у даному напрямку.

ВідзнакиВідзнаки