Науковців Луцького НТУ запрошують до участі в конференції в Угорщині

Національна Рада України з Машинознавства (Український Національний комітет IFTоMM), Хмельницька обласна організація «Спілка наукових та інженерних об’єднань України», Хмельницький національний університет спільно з турфірмою «Гюрсес інтур» запрошують науковців Луцького НТУ до участі у ХІІІ Міжнародній науковій конференції «Наука та освіта». Захід відбудеться з 4 по 13 січня 2019 року в м.Хайдусобосло (Угорщина).

Тематика конференції охоплює розгляд найрізноманітніших наукових і освітніх завдань, вирішення яких сприятиме науково-технічному прогресу. Представлені доповіді будуть систематизовані та згруповані в секції.

Основні напрямки роботи конференції:

- секція проблем освіти;

- секція проблем економіки та управління;

- секція проблем динаміки і міцності машин;

- секція матеріалознавства;

- секція інформаційних технологій;

- секція медичних і біологічних проблем;

- секція спеціальних проблем.

Конференцію планується провести в санаторно-курортному термальному комплексі Hotel Matyas Kiraly 3* Superior в період різдвяних канікул з 4 по 13 січня 2019 року.

Робочими мовами конференції є українська, російська, англійська.

Контрольні дати конференції:

-          заявка на участь у конференції 20 жовтня 2018 р

-          оплата участі в конференції 1 грудня 2018 р

-          подання рукописів доповідей 1 грудня 2018 р

Публікація матеріалів конференції:

Матеріали конференції публікуються в збірниках наукових праць з присвоєнням ISBN, УДК та обов'язковою розсилкою в основні бібліотеки, а також індексуються в Google Scholar. Збірник праць конференції буде виданий до її початку і розданий на конференції. Всі учасники отримують сертифікат про участь у Міжнародній конференції.

Адреса оргкомітету:
Україна, 29016, м.Хмельницький, вул. Інститутська, 11, Хмельницький національний університет. Голова оргкомітету: проф. Ройзман Вілен Петрович. Моб. +38067 3039290 Факс +3803822 23265, E-mail: royzman@ukr.net Skype: Vilenroyzman Секретар оргкомітету: Горошко Андрій Володимирович Моб. +38068 2029175 E-mail: iftomm@ukr.net Skype: Andrii_iftomm Офіційний веб-сайт: http://www.iftomm.ho.ua