Науковців та студентів Луцького НТУ запрошують на міжнародну конференцію у Нью-Йорк

Центр наукових досліджень «Solution» (Київ, Україна) SLOVO/WORD (Нью Йорк, США), видавництво Premier Publishing s.r.o. (Відень, Австрія), Accent Graphics Communications & Publishing, Hamilton, Canada запрошують охочих взяти участь у ІV Міжнародній науковій конференції «Perspectives of Science and Education» м. Нью Йорк, США.

Захід відбудеться 23 серпня 2018 року.

До участі в роботі конференції запрошуються студенти, магістранти, аспіранти, викладачі та інші представники наукової спільноти, які мають бажання висловити свою думку про проблеми сучасної науки та практики.

За результатами конференції буде сформовано збірник наукових робіт ISBN 978-1-77192-403-0.

Варто зазначити, що робота конференції відбуватиметься за 24 напрямами, зокрема: технічні науки, педагогічні, біологічні, медичні, хімічні, історичні, економічні, психологічні, філологічні, географічні, юридичні, філософські, політичні, соціологічні, фармацевтичні, сільськогосподарські, військові, науки про Землю, геолого-мінералогічні науки, ветеринарні, фізико-математичні науки, архітектура, культурологія та мистецтвознавство.

Форма участі у конференції: дистанційна. Прийом робіт до 17 серпня 2018. Збірник тез з матеріалами конференції буде надіслано до 10 вересня 2018.

Електронна адреса для листування forum230818@ukr.net

Інформаційний відділ Луцького НТУ