Перейти до основного вмісту

Українських науковців запрошують отримати стипендію від Інституту гуманітарних досліджень Відня.

Стипендія розміром до 3000 євро надасть можливість протягом чотирьох місяців працювати над дослідженням в Інституті гуманітарних досліджень.

Стипендія


Узяти участь у стипендіальній програмі можуть науковці, які здобувають або вже отримали PhD у сфері гуманітарних або соціальних наук після 2019 року та хочуть втілити дослідницький проєкт про польсько-українські, польсько-білоруські або польсько-литовські відносини у галузі історії, політики чи літератури або про внесок Єжи Ґедройця та видавництва «Культура».

Щомісячну стипендію, яка покриватиме усі витрати на час перебування у Відні, становитиме 2 500 євро, якщо ви ще навчаєтеся, та 3 000 євро, якщо вже захистили дисертацію.

Працювати над своєю науковою роботою в Інституті гуманітарних досліджень науковці зможуть з вересня 2024 року по червень 2025 року.

Для участі в проєкті кандидати мають надати заповнену заявку, резюме, яке включає список публікацій та опис дослідницького проєкту (до 550 символів).

Також необхідно надати проєктну пропозицію: мета, методи, сфера науки та план виконання (до 7 500 символів), мотиваційний лист та два рекомендаційних листи.

Усі документи мають бути англійською та у форматі pdf. Називайте файли вкладень латиницею.

Приймання онлайн заявок триватиме до 14 лютого.

https://www.iwm.at/program/jerzy-giedroyc-fellowship

Також приєднуйтеся до спільнот:

https://choko.link/statti_in_ua