Визначна масштабна подія аграрної галузі України, на якій зібрались головні агрономи, керівники аграрних підприємств, фермери «День агронома. Вирощуємо на експорт» відбулась у Львові 21-22 лютого 2024 року.

Організатори: агромедійна компанія AgroTimes та журнал The Ukrainian Farmer, що відстежують останні важливі тренди розвитку галузі та пропонують найбільш актуальний та перспективний контент цього сезону у доступному форматі, аби агрономи зі всієї України змогли отримати унікальний контент в он-лайн та офф-лайн форматі.

Агрономія Агрономія

Модератором форуму була запрошена Марія Августинович, заступник декана ФАТЕ з партнерства, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри агрономії Луцького національного технічного університету. Головні партнери форуму - найбільші в Україні компанії виробники добрив, препаратів та техніки такі як Syngenta, BioNorma, Агро Експерт, Agrofak та ін.

На форумі обговорили найгарячіші питання аграрного сьогодення та відповіді на виклики від ТОП-20 провідних агрономів і керівників аграрних підприємств України.

Агрономія Агрономія Агрономія Агрономія Агрономія

Цього року одна з найболісніших проблем — як виростити якісний урожай зернових і технічних культур, коли бракує обігових коштів на дотримання технології, коли прямі витрати на виробництво невпинно зростають, а його рентабельність падає. Учасники отримали відповідь на головне питання: як максимально збалансувати собівартість зерна, удосконаливши системи удобрення та захисту, ґрунтообробіток, гібридно-сортовий склад тощо. Як підвищити його маржинальність і вигідно реалізувати на зовнішніх ринках, попри логістичні труднощі та цінову нестабільність. Що очікує аграріїв в новому сезоні і до чого готуватися.

Про свій досвід вирощування в умовах воєнного стану розказали ТОП-20 найдосвідченіших провідних агрономів країни та керівників агропідприємств, а також відомі експерти галузі. Двадцять найкращих практичних кейсів показали, як діяти в умовах складних викликів.

Агрономія Агрономія Агрономія

Щорічний масштабний форум — професійний майданчик для агрономів, фермерів, керівників агропідприємств, які активно розвивають напрям вирощування зернових та технічних культур, намагаються покращити агротехнологічні складові, гарантовано отримувати стабільні врожаї та прибуток, виважено ставляться до використання МТР, слідкують за сучасними трендами та вдосконалюють свою агрономічну майстерність, щоб бути рентабельними на ринку.

Агрономія Агрономія Агрономія Агрономія Агрономія Агрономія Форум

Марія Августинович, кафедра агрономії