16.02.2024 на кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році за спеціальністю 076 Підприємництво та торгівля.

Птл

Конкурс відбувся відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 06.11.2023 р. № 21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році».

До участі в конкурсі були допущені 24 роботи здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів ОП «Логістика», «Підприємництво та бізнес-адміністрування», «Економіка підприємства». Підготовлені наукові роботи були пошуковими за своїм характером, направлені на вирішення актуальних питань сьогодення відповідно до переліку галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), зазначених у наказі МОН № 1179 від 05.11.2021 р. (Додаток 1 наказу № 116).

Конкурсна комісія працювала у складі голови професора Ігоря Кривов’язюка та членів професора Оксани Полінкевич та професора Любові Ліпич за такими напрямами: Логістика, Підприємництво, Бізнес-адміністрування, Економіка підприємства.

ПТЛ

Переможцями у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році за спеціальністю 076 Підприємництво та торгівля визначено таких здобувачів:

Марина Шульга (ПТ(ЛГ)м-12) – науковий керівник професор Ігор Кривов’язюк

Вадим Солоха (ПТ(ПБА)м-11) – науковий керівник професор Оксана Полінкевич,

Андрій Жовнірук (ПТ(ПБА)м-11) – науковий керівник професор Оксана Полінкевич,

Анастасія Карпович (ПТБ(ЕП)-41) – науковий керівник доцент Катерина Оксенюк

Христина Мул (ПТ(ЛГ)м-12) – науковий керівник професор Любов Ковальська.

Анастасія Кобиш (ПТБ (ЕП)-21) – науковий керівник професор Любов Ліпич,

Марія Бурбан (ПТБ (ЕП)-21) – науковий керівник професор Любов Ліпич,

Аліна Басюк (ПТ(ЛГ)-13) – науковий керівник доцент Олена Завадська.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та логістики вітає переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному роціза спеціальністю Підприємництво та торгівля.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики