уковий пікнік у Луцьку» очима кафедри дизайну Луцького НТУ

Днями на Театральному майдані міста Луцька відбувся фестиваль «Наукові пікніки у Луцьку». Це дійство відбувалося за ініціативи Луцької міської ради (департамент сім’ї, молоді та спорту), Луцької асоціації волонтерів та Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив.

Навчальні заклади Луцька розкривали переваги вищої освіти для молоді та презентували усім відвідувачам різноманітні спеціальності. Викладачі та студенти кафедри дизайну брали активну участь у цьому фестивалі.

Студенти-дизайнери групи Д-11, Д-12, Д-22 мали можливість поділилися своїми знаннями з публікою, розповідаючи та демонструючи всім охочим про те, чим вони займаються.

Анна Дідух та Христина Хворост презентували колекцію суконь «Княжна», яка була створена для фестивалю «Волинська княжна». 4 сукні були одягнені на манекенах і стояли біля локації кафедри дизайну.

Для найменших відвідувачів студенти групи Д-11 підготували кульки в подарунок з логотипом «Реалізуй свою мрію з кафедрою дизайну». Обов’язковим завданням для отримання кульки потрібно було намалювати маркером свою мрію.

Для усіх бажаючих Панасюк Ірина, Юноша Софія, Карпова Катерина, Просова Анастасія, Сусоловська Яна робили на руках розпис хною. Кожен малюнок відрізнявся один від одного. Дорослі хотіли мати повноцінне міхенді, а діти – малюнок у вигляді тату і замовляли те, що бажали. Охочих було вдосталь, тому біля нашої локації утворилася чимала черга.

Ще одним цікавим сувеніром на згадку про кафедру дизайну було виготовлення жовто-блакитних браслетів. Бакун Віра, Шаповалик Дарія і Максимюк Юлія поетапно навчали дітей та батьків спеціальною технікою плести об’ємний браслет.

Відтак, тату хною та плетіння браслетів побили всі рекорди популярності! Також, для любителів фотографувалися від кафедри дизайну була розроблена фотозона Instagram.

До слова, Наталія Скляренко висловлює вдячність всім студентам та викладачам кафедри дизайну, які долучилися до організації та проведення заходу!

Асистент кафедри дизайну Анна Дідух