Вже стало гарною традицією щорічне проведення на базі кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Економіка підприємства: теорія та практика». Не став виключенням і цей рік. Цьогоріч, захід відбувся в рамках проекту AccEnt "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти". Тож, 28 березня 2024 року її учасники запам’ятали надовго, адже був і гарний початок, і повітряна тривога, і позитивні емоції нагородження найкращих. Але про все по черзі.
Проведення студентської конференції, як зазначив у вітальному слові в.о. завідувача кафедри Ігор Кривов’язюк, стало можливим завдяки ЗСУ, які захищають нашу незалежність і дають змогу для набуття здобувачами нових знань і компетентностей, що будуть використані для відновлення економіки України. Проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень Олена Лютак привітала учасників конференції, підкреслила вагомість здійснення наукового пошуку в сучасному ринковому середовищі та побажала всім плідної роботи. Заступник декана факультету бізнесу та права Юрій Фесіна вказав на вагомість внеску здобувачів різних освітніх програм і курсів навчання на факультеті у розвиток науки в університеті, побажав успішного захисту ними наукових здобутків.
Не встигли учасники конференції перейти до перших виступів, як їх було перервано сигналом «Повітряна тривога». Проте, конференція не зупинила роботу, її учасники перейшли до укриття у вуличному лекторії ЛНТУ, де створені усі необхідні умови для проведення навчальних занять і організаційних заходів під час тривожних сигналів про небезпеку.
Виступи студентів продемонстрували не лише високий ступінь їхньої підготовленості щодо висвітлення актуальних проблем сьогодення, зокрема розвитку зовнішньоекономічної діяльності промислових підприємств України в умовах війни, реалізації принципів сталого розвитку підприємств, впровадження інновацій та використання штучного інтелекту в логістиці, ресурсного забезпечення та конкурентоспроможності бізнесу, застосування інформаційних технологій та здійснення цифрових трансформацій на підприємствах тощо, але й володіння критичним мисленням, сучасним методичним апаратом, вмінням розробляти практичні рекомендації щодо вирішення проблем.
Найкращі виступи учасників конференції були відзначені дипломами переможців. Серед їх числа: Марина Шульга, Марія Бурбан, Анастасія Кобиш, Ольга Саюк, Юлія Циплакова-Яблонська, Богдан Івашко, доповіді яких вразили присутніх глибоким аналітичним і практичним змістом проведених досліджень.
Щиро дякуємо сучасному студентству за креативність, проявлені навички та вміння у вирішенні складних проблем економіки сучасних підприємств і їхнім науковим керівникам за підготовку компетентної молоді! Бажаємо усім подальших успіхів і Перемоги!
В.о. завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Ігор КРИВОВ’ЯЗЮК