Перейти до основного вмісту

Важливим елементом реалізації освітньої програми «Агроінженерія» в ЛНТУ є залучення професіоналів-практиків агропідприємств до навчального процесу та передача досвіду молодим фахівцям.

Співпраця ЛНТУ з ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» дає унікальну можливість студентам вивчати будову та принцип роботи сучасної аграрної техніки, а підприємству – показати можливості для майбутнього працевлаштування випускників університету.

АгроінженеріяАгроінженерія


«Волинська Фондова Компанія» - це команда професіоналів, які розвивають аграрний сектор України шляхом: забезпечення аграріїв імпортною сільськогосподарською технікою, швидким та якісним сервісним обслуговуванням і професійним підбором запасних частин та олив.

Протягом багаторічної співпраці колектив підприємства щиро і привітно зустрічає студентів та викладачів факультету аграрних технологій та екології. Цьогоріч традиційно до поглиблення практичних навичок здобувачів залучилися керівник відділу післяпродажного супроводу Максим Ільчук, бренд-менеджер Сергій Стречен та керівник відділу сервісного обслуговування Дмитро Олейник, який є випускником ЛНТУ.

АгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженерія


Спеціалісти проводять змістовне ознайомлення майбутніх агроінженерів з сучасною технікою відомих світових виробників: «Unia», «MasseyFerguson», «Kverneland», «Agrisem», «Agrex», «Meprozet», «Dominoni».

ВФК має потужну та мобільну сервісну службу, яка забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування, у чому студенти можуть переконатися на власні очі.

АгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженерія


На заняттях здобувачі освіти мають можливість отримати прямі вичерпні відповіді висококваліфікованих фахівців на будь-які питання з регулювання та налагодження сучасної сільськогосподарської техніки.

АгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженерія


Забезпечуючи живе спілкування та наочне сприйняття отриманої інформації, практичні заняття на базі ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» мають неоціненно важливе значення для підготовки студентів. Тому маємо сподівання, що подібні заходи й надалі залишатимуться невід’ємною складовою навчального процесу.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву та колективу компанії за надану можливість проведення занять.

АгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженерія


Кафедра агроінженерії