НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-МОДЕЛЮВАННЯ
«SHAPING – NEIGHBORHOOD»
ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ЛУЦЬКОГО НТУ

Протягом 12–14 жовтня Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини ініціював проведення в Луцькому НТУ циклу семінарів та моделюючих ігор. Фасилітували семінар тренери з Австрії Мартіна Айхлінгер (Martina Eichlinger) та з Німеччини Себастьян Гратз (Sebastian Gratz).

Учасників семінару-моделювання захопили інтерактивними методами навчання: ігри-симуляції та симуляції-конференції. Це дозволило слухачам зрозуміти сутність організації європейських суспільно-політичних відносин, механізми втілення принципів демократії, пріоритетів впровадження зовнішньої політики ЄС на міжнародному просторі.

Після завершення тренінгу учасники опанували альтернативи процесу ухвалення управлінських рішень щодо процесів європейської інтеграції з врахуванням особливостей розвитку економіки кожної країни ЄС та співпраці сусідніх країн із ЄС. Під час проведення симуляції, на основі інтерактивних методів засвоєння інформації та виконання практичних завдань, учасники переконались, що забезпечення безпеки, сталого зростання економіки та соціального добробуту є ключовими факторами забезпечення добросусідських відносин.

Тренери Мартіна Айхлінгер та Себастьян Гратз звернули увагу на активність слухачів, їх толерантне прагнення до формування нових стратегій розвитку ЄС та суспільно-політичних відносин та запросили використовувати інформацію щодо проблем функціонування ЄС та встановлення добросусідських відносин на офіційному сайті CIVIC-Інституту: http://www.civic-institute.eu/…/duplicate-of-publications.h….

Дякуємо координатору проекту CIVIC в Україні Юрію Вдовиченку, співкоординаторам: Марині Лещенко та Анатолію Гладченку за відмінну організацію семінару-тренінгу.

Наталія Вавдіюк,
завідувач кафедри менеджменту