Навчання студентів із Туреччини
у Луцькому НТУ

Одним із результатів ефективної роботи міжнародного відділу Луцького НТУ із іноземними партнерами є співпраця з Університетом Паммукале, яка, до слова, триває протягом 5 років, та передбачає мобільність студентів та викладачів.

У вересні нинішнього року на факультет бізнесу нашого університету вперше, за програмою кредитної семестрової мобільності, прибули на навчання троє студентів-бакалаврів із вищезгаданого вузу, який знаходиться у турецькому місті Денізлі: Enes Sara?, Yusuf Girgin та Recep Tugay Pekiner.

Навчання за спеціальністю «Менеджмент», яку здобуватимуть студенти із Туреччини у нашому університеті, здійснюється англійською мовою.

27 вересня відбулося чергове лекційне заняття Валентини Галущак з дисципліни «Проектний менеджмент».

У цікавій та доступній для усіх присутніх формі було здійснено виклад матеріалу, під час якого іноземні студенти, активно беручи участь у процесі лекційного заняття, мали змогу актуалізувати свої знання щодо основних дефініцій дисципліни «Проектний менеджмент», змоделювати економічні ситуації та висловити своє бачення шляхів їх вирішення, дати відповіді на сформульовані лектором під час заняття питання.

Розвиток міжнародної співпраці є підґрунтям формування не лише освітнього простору нашого університету, а й шляхом наближення освітньої структури вищої школи нашої держави до рівня європейських стандартів.

До слова, кожен студент факультету бізнесу нашого університету також має можливість прослухати курс іноземною мовою разом із студентами із Туреччини, зробивши попередній запис у викладачів, які здійснюють виклад дисциплін.

Оксана Гринюк