Перейти до основного вмісту

Сьогодні, 22 лютого 2024 року, здобувачі освіти освітніх програм «Цивільна безпека» та «Екологія» мали можливість прослухати гостьового лектора, завідувача відділу моніторингу та реагування на небезпеки Державної установи «Волинський обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Людмилу Тимощук.

цивільна безпекацивільна безпекацивільна безпекацивільна безпекацивільна безпека

На початку лекції Людмила Анатоліївна наголосила на важливості вивчення питань безпеки та здоров’я для кожної людини, адже гасло «Навчений – значить озброєний» особливо актуальне в сучасних реаліях.

На лекції була висвітлена чинна законодавча та нормативна база з питань громадського здоров’я та цивільного захисту населення, розглянуті питання функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Також лектор детально зупинилася на особливостях радіаційного захисту населення та територій в умовах ядерної загрози, зокрема, йодної профілактики, та надала цінні поради щодо поведінки в умовах радіаційної небезпеки. В кінці заняття Людмила Анатоліївна дала компетентні відповіді на уточнюючі запитання студентів.

цивільна безпекацивільна безпекацивільна безпекацивільна безпека

Отримані за результатами гостьової лекції матеріали та додаткова література будуть поширюватися здобувачам освіти під час вивчення професійних освітніх компонентів, зокрема «Захист у надзвичайних ситуаціях», «Виробнича санітарія, фізіологія та гігієна праці», «Безпека життєдіяльності» та «Радіаційний, біологічний та хімічний захист».

Щиро дякуємо Людмилі Анатоліївні за змістовну та пізнавальну лекцію, а також інформативні матеріали та додаткову літературу.

цивільна безпекацивільна безпекацивільна безпека

Кафедра цивільної безпеки