Найкращий інструмент для змін – громадська діяльність!

24 квітня 2015 року на запрошення декана факультету бізнесу Тараса Божидарніка до студентів завітали експерт Інституту політичної освіти, громадський діяч Олександр Солонтай та депутат Луцької міської ради, юрист Андрій Осіпов. Слухали і дискутували присутні на тему «Громадський контроль в політиці».

«Мрій глобально, а дій – локально», – саме таке гасло в Олександра Солонтая. Лекція запрошеного була насичена прикладами малих і великих перемог на шляху досягнення великої мети – України, яка сьогодні займає гідне місце серед розвинених держав та демократичних суспільств.

Олександр Солонтай звернув увагу на те, що підприємництво в Україні – нелегка справа, розповів студентам про правила ведення бізнесу в Україні. Акцентував увагу на тому, що їх необхідно змінювати, спрощувати, адже це допоможе покращити умови функціонування малого та середнього бізнесу.

Експерт поділився власним досвідом громадської діяльності, закликав студентів не бути байдужими та проявляти активну ініціативу в суспільному та економічному житті свого міста і держави. Лектор наголосив, що на сьогодні дуже важливо відстоювати власні ідеї, пропонувати проекти з питань покращення суспільного життя.

Студенти цікавились питаннями щодо жінок в політиці, доцільності залучення досвіду Німеччини для покращення економічного становища України, а також щодо зовнішніх та внутрішніх інвестицій в економіку країни.

«Сьогодні змінити країну можна лише економічним шляхом. Саме студенти економічних спеціальностей – майбутнє нашої держави, тому не бійтеся проявляти ініціативу та бути соціально активними», – наголосив насамкінець Олександр Солонтай.

Олена Салівончик,
старший викладач кафедри