«Не бійся підкоряти світ»: саме під таким гаслом сьогодні на факультеті аграрних технологій та екології відбулась «подорож» у декілька країн. Саме так, адже заступник декана ФАТЕ з партнерства Марія Августинович провела невеличкий екскурс для здобувачів усіх ОП факультету Польщею, Чехією, Францією та Грузією, чи то пак, Сакартвело.

ФАТЕФАТЕ

«Ні для кого не є здивуванням, що увесь світ, у цей не легкий для країни час, надає різнопланову підтримку українцям, зокрема і студентам. У тому числі і наданням різноманітних грантів та програм, що включають часткове або ж і повне фінансування», - наголосила Марія Богданівна.

ФАТЕ

Під час зустрічі вона розповіла про можливості проведення наукових досліджень у Варшавському університеті та отримання стипендій на навчання від Латвійського Державного агентства розвитку освіти. Наголосила про можливість участі у тренінгу в рамках Еразмус+ в Чехії, який  буде спрямований на формування лідерських якостей та виховання екологічної свідомості у сучасної молоді.

ФАТЕФАТЕ

Ну і родзинкою екскурсу була розповідь про можливість молодіжного обміну в Грузії за кошти програми Еразмус+ «Від конфлікту до миру», який дозволить побудувати уявлення про підходи до розбудови миру, розвивати розуміння сили роботи з примирення в постнасильницьких конфліктних зонах і конфліктах громад. В даній програмі, окрім України, братимуть участь ще 5 європейських країн, що дозволить розширити коло знайомств для подальшої співпраці.

«Вчіть мови, розвивайтесь та не бійтесь підкоряти світ», - такими словами завершила свою зустріч заступник декана з партнерства.

Марія Августинович