«Немає нічого більш постійного, ніж щось тимчасове»

9 квітня 2015 року на факультеті бізнесу Луцького НТУ відбулась зустріч студентів II-V курсів напрямів підготовки «Маркетинг» та «Менеджмент інноваційної діяльності» з успішною випускницею кафедри менеджменту та маркетингу Оленою Ярощук, яка займає посаду директора з розвитку компанії ТОВ «Українська Софтверна Компанія».

Колишня студентка була рада знову побувати у рідних стінах університету та поділитись досвідом з питань працевлаштування з майбутніми випускниками. «Немає нічого постійного, ніж щось тимчасове», – зазначила жартома Олена, згадуючи свої пошуки роботи.

Гостя розповідала про діяльність компанії, в якій наразі працює, персональний кар’єрний ріст та порадила студентам не боятися висловлювати свою думку, бути активними та цілеспрямованими.

Ольга Фоміна,
студентка спеціальності