«НОВА ДУША БУДЕ В НЬОГО І НОВА – У ТЕБЕ»

Новий рік – казкове і веселе свято, особливо в дитинстві. Але не всі діти можуть відсвяткувати його в колі сім'ї. Так багато обездолених діток, які мріють про родинне тепло. За стінами дитячого будинку вирує цікаве життя, але хто сказав, що ми маємо право його прожити, а Вони – ні?

Держава здатна дати цим дітям дах, соціальний захист, але вона не в змозі дати ті дрібні радості, з яких і складається щасливе дитинство. Життя дитини повинно бути насичене святами! Про що згадуєте ви, ставши дорослими? Можливо, як дідусь чи тато брав на рибалку або люба матуся купила таку омріяну іграшку. Зрозуміло, що подарунки та солодощі не зможуть замінити дітям сімейного тепла і турботи, але всі, хто захоче допомогти  зробити це свято, можуть бути впевнені, що з їх допомогою в цей Новий рік усміхнених дітей стане більше!

Уже традиційно активісти відділу культури і мистецтв Луцького НТУ запрошують долучитись до організації свята для тих дітей, хто в силу різних обставин залишився один та для дітей з особливими потребами.

Не залишились осторонь і студенти факультету будівництва та дизайну, а саме – груп БДН-11 та БДН-41, які на зібрані кошти придбали для дітей фломастери, розмальовки, солодощі, шкільне приладдя сподіваючись, що в це свято на дитячому обличчі з’явиться посмішка.

Всі в дитинстві любили Ассоль, з повісті Олександра Гріна, з її мрією і вірою в те, що вона має право на свято. «Якщо людина чекає диво», – сказав класик – подаруй їй це диво і тоді НОВА ДУША БУДЕ В НЬОГО І НОВА – У ТЕБЕ.

Ірина Задорожнікова,

Світлана Ротко,