Нова співпраця Луцького НТУ
та Modern-Expo Group

17 березня представники трьох факультетів Луцького НТУ, а саме – машинобудівного, технологічного, комп’ютерних наук та інформаційних технологій на чолі з ректором Петром Савчуком взяли участь в координаційній раді з питань стажування викладачів в Modern-Expo Group.

Приймали політехівців провідні фахівці компанії – директор «МОДЕРН-ІНЖИНІРИНГ» Олександр Вісин, директор департаменту виробництва Ігор Мордас, головний конструктор Олег Семенюк, головний технолог Степан Кубіцький та HR-менеджер Тетяна Шепітько. Степан та Тетяна, до речі, є випускниками технічного університету.

Опісля знайомства гостей з персоналом компанії та проходженням інструктажу з техніки безпеки розпочалась тривала та насичена екскурсія. Розповісти про виробництво, людей, які беруть у ньому участь, вдосконалення та досягнення, поділитись власним досвідом з науковцями Луцького НТУ любязно погодився директор Олександр Вісин.

Викладачі із захопленням спостерігали не лише перебіг виробничих процесів. Адже Олександр Вісин в ході екскурсії цехами підприємства повідомив «туристам» чимало цікавої інформації: про 3D-моделювання в системі SolidWorks, Кайдзен-рух в Україні, використання роботів, лазерних технологій та прийомів візуалізації, стандартизації на підприємстві тощо.

«Допоки існує людина, доти триватимуть покращення. Наше основне завдання – активно застосовувати технології зменшення витрат та технології постійних покращень, бути мобільним, встигати за інноваціями. Ми знаємо, що головне – не машини, а люди. Машини можна купити, а людей – навчити. Ось чому велика роль у процесі навчання належить саме викладачам – тим людям, які формують свідомість та філософію майбутніх фахівців», – наголошував енергійний та відданий своїй справі екскурсовод.

Третім блоком робочої зустрічі наукової та виробничих інституцій стала досягнута домовленість про новий вид співпраці. Відтепер відібрані викладачі заявлених факультетів зможуть пройти стажування у провідній фірмі міжнародного масштабу, про що буде засвідчено відповідними сертифікатами.

«Сьогодні ми вийшли на якісно новий етап взаємодії. Адже для формування відповідних компетенцій випускників за спеціальностями, дотичними до підприємства на рівні завідувачів кафедр та деканів, а також топ-менеджерів фірми ми спільними зусиллями розробили дорожню карту освітньої та науково-технічної співпраці», – зазначив наприкінці зустрічі ректор Луцького НТУ  Петро Савчук.

«Працювати потрібно не дванадцять годин, а головою», – сказав колись Стів Джобс. Компанія «Модерн-Експо» демонструє саме такий розклад для сучасних фахівців. Тому всім, хто хотів би вдосконалити чи випробувати свій професійний розвиток, просимо звертатися до координатора з питань наукової та практичної співпраці Луцького НТУ з Modern-Expo Group – завідувача кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування Мельничука Миколи Дмитровича.

Галина Микитюк