У Луцькому національному технічному університеті відбулася робоча зустріч ректора Ірини Вахович з власником групи компаній ITM Industry Groupe Володимиром Дуравою.

Учасниками перемовин також стали представники компанії та декан факультету компʼютерних та інформаційних технологій Інна Кондіус, завідувач кафедри АКІТ Юрій Лапченко із доцентами Олегом Кайдиком і Тарасом Терлецьким.

Меморандум

Партнери обговорили посилення співпраці в науково-технічній діяльності в галузі автоматизованих систем управління виробничими процесами, роботизації виробничих процесів та мехатроніки.
Відтак, окресливши конкретні пропозиції взаємодії, сторони утвердили подальший спільний розвиток й підписали відповідний меморандум.

Меморандум Меморандум

У документі, зокрема, йдеться про взаємодію і координацію ЗВО, профільних організацій та міжнародних виробників промислового обладнання, а також про заходи, спрямовані на досягнення позитивних результатів в науково-технічній діяльності в галузі автоматизованих систем управління виробничими процесами, роботизації виробничих процесів та мехатроніки в Україні.

Меморандум Меморандум Меморандум