НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ЛУЦЬКОГО НТУ У СФЕРІ ІТ

1 червня 2016 року відбулося урочисте відкриття нової комп’ютерної лабораторії Луцького НТУ в ауд. №219, корпусу № 2, що є результатом спільної плідної роботи колективу факультету КНІТ та кафедри комп’ютерних технологій. Символічно, що відкриття відбулося саме першого червня. Адже першого вересня (9 місяців назад) заклали перше зерно – і першого червня народилася нова креативна та сучасна аудиторія. Ректор Луцького НТУ Петро Савчук відзначив як належну, самовіддану і патріотичну роботу декана факультету КНІТ Ростислава Редька та завідувача кафедри комп’ютерних технологій Олега Герасимчука.

Як зазначив декан факультету КНІТ Ростислав Редько, лабораторію відкрили завдяки роботі найкращих працівників кафедри комп’ютерних технологій Олега Герасимчука, Миколи Каварського та Михайла Потейчука, які в екстремальних умовах сучасності і на належному рівні підготували аудиторію. Ректор Луцького НТУ Петро Савчук провів пробне тестування нових комп’ютерів і висловив своє задоволення щодо швидкості роботи ПК і наявного програмного забезпечення.

Завідувач кафедри комп’ютерних технологій Олег Герасимчук висловив подяку усім працівникам кафедри і розповів про перспективи подальшої роботи кафедри в сфері ІТ, зокрема про відкриття нової, третьої спеціальності «Кібербезпека». Цьому напрямку роботи присвячено проведення чергового чемпіонату з кіберспорту серед школярів випускних класів і студентів Луцького НТУ, організованого деканатом ФКНІТ і кафедрою КТ, відкриття якого відбулося цього ж 1-го червня о 10.00 в ауд. П1 (корпус №2 Луцького НТУ на вул. Потебні, 56), що також дасть свої плоди через певний період.

Тому працюймо і матеріалізуймо, укорінюймо результати своєї роботи!

Оксана Урбан,
координатор Ресурсного центру