Нові досягнення наших програмістів
11-12 вересня 2015 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування в рамках 1/4 фіналу світу 40 Міжнародної олімпіади з спортивного програмування.
В боротьбі за перемогу брали участь понад 30 команд із вищих навчальних закладів Західного регіону (Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей).
Луцький національний технічний університет представляла команда «LutskNTU Lannisters» у складі студентів напряму «Комп’ютерна інженерія» – Олега Кузави, Андрія Середи, Миколи Ковальського (тренер – Василь Семенюк).
Хлопці отримали 13 задач, сформульованих англійською мовою, і 5 годин на їх розв’язання. Команда, яка розв’яже найбільшу кількість задач при найменшій кількості помилкових спроб, вважається переможцем. Перевірка розв’язків автоматична і в режимі реального часу можна спостерігати за перебігом подій. Для збереження інтриги статистика заморожується на 4 годині змагань, тобто за годину до закінчення загального часу.
Після остаточних результатів наша команда здобула право на участь в наступному етапі – фіналі Всеукраїнської олімпіади з програмування, що проходитиме в місті Харків.
Вітаємо з досягненням і бажаємо нових перемог.
Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії