21 листопада 2023 року колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи провів виїзне засідання на базі музейного простору «Окольний замок» м. Луцька.

Музейний простір «Окольний замок» – новий туристичний об’єкт, створений на основі відреставрованих пам’яток архітектури національного значення: Вежі князів Чорторийських з частиною оборонного муру та Монастиря єзуїтів із підземеллями.

ТуризмТуризм

Метою проведення заходу стало налагодження співпраці з адміністрацією нещодавно відкритого комплексу, а також напрацювання механізмів проведення практик для студентів ОП «Туризм» першого (бакалаврського) та другого (магістерського), залучення фахівців Окольного замку до експертизи якості освітніх програм, а також надання рекомендацій щодо їх покращення.

ТуризмТуризм

В рамках заходу учасники ознайомилися з експозиціями простору, що складається з 18 розчищених кімнат і 4 коридорів. У них розміщені Галерея лицарства, експозиція навчального процесу у Єзуїтському колеґіумі, мультимедійна система з інтерактивним смарт-табло, шоломами віртуальної реальності, силіконова фігура монаха-єзуїта, голограма привида. Дізналися про особливості становлення комлексу та його історичного значення в рамках професійної екскурсії від завідувачки науково-експозиційного відділу Оксана Штанько.

ТуризмТуризмТуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи не стоїть осторонь тенденцій та на постійній основі комунікує з фахівцями сфери індустрії гостинності Волинського краю. Представники бізнесу, влади, громадського сектору, через призму власного досвіду та бачення майбутнього розвитку галузі, покращують зацікавленість здобувачів у розвитку компетентностей,фаховості та сприяють зростанню якості надання освітніх послуг.

ТуризмТуризмТуризм

Дякуємо адміністрації музейного простору «Окольний замок» за теплий прийом, відкритість та готовність долучатися до підготовки фахівців індустрії туризму та гостинності краю.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи