Нові перемоги випускників факультету бізнесу у конкурсі дипломних робіт

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр та зі спеціальності «Економіка» за освітньо-кваліфікаційними рівнями магістр і спеціаліст, який проходив 5-6 квітня 2018 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, став ще однією переможною віхою випускників факультету бізнесу.

Зокрема, Шевчук (Голуб) Вікторія нагороджена дипломом І ступеня за виконану дипломну роботу бакалавра на тему «Обґрунтування господарських рішень на основі результатів комплексного діагностичного аналізу підприємства (на матеріалах провідних світових підприємств-виробників підшипників)» – науковий керівник: к.е.н., професор Кривов’язюк Ігор Володимирович; Книжник Оксана нагороджена диплом ІІ ступеня за виконану дипломну роботу магістра на тему «Стимулювання економічної активності населення за регіонами України» – науковий керівник: д.е.н., доцент Шубалий Олександр Михайлович.

Особливо приємно відмітити, що студенти факультету стають призерами Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт за цими спеціальностями впродовж 2011-2018 рр., крок за кроком викарбовуючи професійну майстерність!

Вітаємо випускників та їх наукових керівників з відзнакою та бажаємо нових перемог студентам факультету!

Деканат факультету бізнесу