Перейти до основного вмісту

НОВІ ЗНАННЯ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Сучасний стан економіки України ставить перед підприєм­ствами проблеми інтенсифікації, підвищення економічної ефективності та використання передового досвіду в управлінні та організації виробництва. У зв'язку з цим особливо важливого значення набувають глибокі знання спеціалістів-майбутніх керівників, їхня здатність виявити основні фактори, що негативно впливають на стійкість економічних процесів в системах технологій, намітити шляхи поліпшення роботи підприємства з урахуванням зовнішніх та внутрішніх факторів.

Саме з цією метою компанія «Захід-Агро-Техніка» для повного задоволення потреб українського аграрія сучасною сільськогосподарською технікою організувала з 12 січня по 15 січня 2016 року програму з вивчення передового досвіду на провідних заводах Німеччини, таких як Krone, K?ckerling.

 

Для участі в програмі були запрошені представники Луцького національного технічного університету, а саме  - доцент кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Галина Герасимчук та доцент, завідувач кафедрою комп’ютерних технологій Олег Герасимчук.

 

Професійне, творче зростання кожного науково-педагогічного працівника вищої школи – одне з головних завдань розвитку освітньої системи України. А тісна співпраця з підприємствами області дозволяє не лише підвищувати рівень викладання, а й виконувати основне завдання сучасного викладача – залучати студентів до активної та самостійної діяльності, перетворювати їх у суб’єкти цієї діяльності, які будуть затребувані на ринку праці нашої країни.

 

Цікаво та повчально було ознайомитись з технологією та сільськогосподарською технікою провідних фірм Німеччини Krone та K?ckerling, які випускають унікальні кормозбиральні комбайни, самохідні косарки, начіпні та причіпні косарки, рулонні та тюкові прес-підбирачі, роторні ворушилки та валкоутворювачі (Krone), передові інноваційні машини для безплужного обробітку ґрунту та сівби (K?ckerling).

 

Вивчення сучасних технологій виробництва допоможе сформувати у майбутніх спеціалістів поняття про суспільне виробництво, що включає в себе багато галузей, які відрізняються технологічними процесами, мате­ріально-виробничою базою, знаряддями праці, витратами на виробництво продукції, професійними кадрами, методами та технологіями, техніко-економічними показниками у провідних галузях промисловості.

Галина Герасимчук,
доцент кафедри КПВ та ТМ