Перейти до основного вмісту

Викладачі та студенти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ, які гуртуються у команді з профорієнтації, активно продовжують знайомитися зі школярами та потенційними абітурієнтами. Цього разу наші колеги відвідали Люблинецький ліцей Волинської обласної ради.

ПрофорієнтаціяПрофорієнтація


Спочатку наші науковці та активні студенти познайомилися з директором ліцею Дмитром Матвіюком, який ознайомив зі структурою закладу, специфікою його роботи та наголосив на тому, що в майбутньому профілем навчального закладу будуть інформаційні технології. Після цього директор провів викладачам екскурсію ліцеєм, зокрема відвідали різні корпуси закладу, укриття.

ПрофорієнтаціяПрофорієнтація


Потім викладачі та активні студенти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ познайомилися зі старшокласниками. Зокрема, секретар приймальної комісії Ірина Бандура продемонструвала молоді презентацію про навчання в ЛНТУ. Вона влаштувала жваву і дружню атмосферу спілкування з учнями ліцею і поділилася усіма секретами вступної кампанії, правил прийому до закладу вищої освіти, дала поради щодо здачі НМТ та розрахунку конкурсного балу. Крім того, спікерка ознайомила молодь із факультетами та освітніми програмами, за якими студенти можуть навчатися у нашому ЗВО і окрему увагу акцентувала на яскравому дозвіллі студентів та діяльності Студентської ради.

ПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтація


Більш детально про студентське життя розповіла здобувачка першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та заступниця голови студентської ради Соломія. Дівчина поділилася досвідом вступу в ЛНТУ, знайомством із однолітками, активною участю у студентській діяльності і дозвіллі. Вона продемонструвала відео, як молодь навчається та розважається в стінах університету і як реалізовує свої таланти у різноманітних гуртках. Безліч запитань, цікавий діалог і щирі усмішки: саме такою видалася зустріч із тими, хто уже невдовзі може поповнити нашу велику університетську родину.

Профорієнтація

Після цього, школярі різного віку доєдналися до презентації факультетів ЛНТУ, наукових розробок наших викладачів та студентів і цікавих кейсів, які пропонували наші «профорієнтатори». Тут молодь мала можливість покерувати роботами, навчитися користуватися різноманітними приладами для досліджень, познайомилися з технологіями віртуальної реальності та багато іншого. Справжній захват відчували школярі від того спектру можливостей, які представляє наш університет і це лише маленька частина того, що майбутніх студентів може зацікавити під час навчання в ЗВО, зокрема на факультеті КІТ. Тим часом, спілкуючись із нашими викладачами, учні уже «приглядали» для себе ті спеціальності, які їх можуть зацікавити і охоче розпитували про особливості навчання.

ПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтація