1 жовтня 2022 р. о 9.00 в а. 28 ЛНТУ відбулася зустріч студентів спеціальності 182 з іноземним фахівцем цифрових технологій в модній індустрії Катериною Рябчиковою, яка є розробником проекту Virtual Pandora. У науковому семінарі на тему: «Цифрові технології в модній індустрії: інструменти майбутньої моди чи реалії сьогодення» взяли участь викладачі кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ та студенти спеціальності 182 Технології легкої промисловості. (Освітніх програм «Технології легкої промисловості» та «Фешн-індустрія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та освітньої програми «Технології та дизайн у модній індустрії» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Під час зустрічі було представлено сучасні інструменти в цифровій моді та 3-D технології фешн-індустрії. Студенти активно долучилися до даного заходу і в подальшому було заплановано наступну практичну зустріч.