Перейти до основного вмісту

11 вересня 2023 року молоді вчені ЛНТУ приєдналися до акції «Нитка єднання», яка об'єднує українців з різних куточків нашої країни для створення найбільшого зв'язаного з любов'ю теплого прапора України. 

Організатором заходу є ГО «Старт у нове життя», створена внутрішньо переміщеними особами, які на цю мить проживають у м. Луцьку. До акції приєдналися різні громадські організації та активісти.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені


Основна ідея полягала в об'єднанні 432 зв'язаних шматочків для створення в'язаного теплого прапора України. Зараз розмір прапору становить 2,40 на 7,0 метрів. Акція не має меж і кордонів! «Шматочки прапору» є були отримані з різних куточків України: Львів, Київ, Луцьк, Рівне, Херсон, Харків, Двурічна, Миколаїв, Маріуполь, Одеса, Вугледар, с. Смідин, Кремінна, пгт. Привілля, Луганськ, Старобільськ, Северодонецьк, Волноваха, Слов'янськ, Горлівка, Верхнедніпровськ, Бахмут, Дружківка, Авдіївка, Козятин, Бердянськ. Також «шматочки прапору» були отримані з Німеччини, м. Анхаус і м. Аугсбург.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені


Організатори заходу також впевнені, що безмежна любов до України, яку вони закладають у серця дітей під час саме таких патріотичних, інтеграційних та проникливих заходів, є джерелом віри в нашу перемогу над злом і мороком.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені


Голова Ради молодих вчених ЛНТУ Павло Мазилюк