Ви вже отримали свій щасливий квиток на знайомство з факультетами ЛНТУ?!

Нещодавно у нашому університеті стартував двомісячний марафон факультетів. Майбутні студенти та батьки мають неймовірну нагоду познайомитися із деканами факультетів, викладачами, студентами та отримати експертну консультацію щодо вступу 2024… та ОБРАТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ місце для навчання.

Ефектний початок нової традиції знайомств уже поклали три факультети й сьогодні марафон перейняв факультет аграрних технологій та екології, а відтак абітурієнти та їхні батьки дізналися усе про ФАТЕ.

Фате ФатеФате

Учасники заходу мали можливість познайомитися із ректором ЛНТУ Іриною Вахович, яка радо привітала гостей сьогоднішнього дня відкритих дверей: «Щиро рада бачити майбутніх студентів нашого університету. Факультет аграрних технологій та екології новий, але дуже динамічний, який постійно розвивається, факультет фанатично відданий своїй справі, патріотичний осередок, який для України робить все, що може. Ми хочемо бачити вас через 5 років успішними людьми, які вірять в себе, які є власниками свого бізнесу, в основному, аграрного спрямування. Ми будемо вчити вас не лише базових засад, але й даватимемо кейси ведення бізнесу у різних аспектах і будемо робити все для того, щоби ви були сформованими людьми й фахівцями».

ФатеФатеФатеФатеФате

Крім того, зустріч мала й урочисту мить, адже майбутні студенти ЛНТУ отримали з рук ректора відзнаки. Так, Ірина Вахович вручила нагороди й подарунки вихованцям секції МАН, яка працює на базі факультету аграрних технологій та екології. Щирі вітання від ректора отримали талановиті школярі, які уже вивчають аграрну справу та тонкощі екології, здійснюють наукову діяльність, здобувають перемоги у численних конкурсах та олімпіадах.

ФатеФатеФатеФате

Детальніше про структуру та можливості ФАТЕ розповів декан Руслан Кірчук. Він представив адміністрацію факультету, заступників декана та напрями, за які вони відповідають, а це і наукові можливості, міжнародна мобільність, дозвілля тощо. Особливу увагу декан акцентував на переліку освітніх програм і тих кафедр, які забезпечують освітній процес.

ФатеФатеФатеФатеФате

Від завідувачів кафедр абітурієнти дізналися більше про спеціальності, які можуть вивчати на факультеті, перспективи отримання подвійного диплому, паралельно навчаючись за кордоном, можливості працевлаштування та реалізації власних творчих ідей та проектів. Викладачі детально розповіли про стан навколишнього середовища, агрономію та перспективи агроінженерії, лісове господарство, виклики, які стоять перед цими галузями і можливості професійної реалізації молоді у цих сферах. Акцентували увагу на особливостях кожного освітнього напрямку, в якому згодом молодь зможе працювати й досягати зростання.

ФатеФатеФате ФатеФатеФатеФате

Молодь особисто познайомилася із викладачами факультету та студентською радою університету. Наші студенти розказали своїм новим друзям про заходи, які влаштовує студрада, про дозвілля, позанавчальний час, волонтерську діяльність, спортивну активність і нові горизонти, що відкриваються перед молоддю.

Своєю чергою, про особливості вступу 2024 абітурієнтам, а особливо їхнім батькам, розповіла експерт з профорієнтації Ірина Бандура. Вона детально розповіла про НМТ, обов’язкові та вибіркові предмети, про реєстрацію для участі в мультипредметному тесті. Окремо зупинилася на курсах підготовки до НМТ, які відбуваються в ЛНТУ.

ФатеФатеФате

Учасники знайомства отримали ще більше вражень від технічного оснащення факультету, адже майбутні студенти власними руками мали нагоду доторкнутися до наукових розробок та технологічних новинок, різноманітного обладнання й навіть запустити у небо дрон для досліджень, а також отримати персональну консультацію.

Фате

ФатеФатеФатеФатеФатеФатеФатеФатеФате

За усіма новинами й анонсами нових зустрічей слідкуйте у наших соцмережах: (ФБ: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity Телеграм: https://t.me/lntu_lutsk Інстаграм: https://instagram.com/lntu_lutsk?igshid=1urvr0dq1zozd ЧІТ-КІТ: https://t.me/VseProVstup_bot)

А ще, ставайте учасниками наступних зустрічей:
ФТМІ (факультет транспорту та механічної інженерії) – 16.03
ФБП (факультет бізнесу та права) – 23.03