Ви вже отримали свій щасливий квиток на знайомство з факультетами ЛНТУ?!

Нещодавно у нашому університеті стартував двомісячний марафон факультетів. Майбутні студенти та батьки мали неймовірну нагоду познайомитися із деканами факультетів, викладачами, студентами та отримати експертну консультацію щодо вступу 2024… та ОБРАТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ місце для навчання.

Сьогодні завершив марафон знайомств факультет митної справи, матеріалів та технологій, а відтак абітурієнти та їхні батьки отримали нагоду дізнатися усе про ФММТ.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Учасники заходу мали можливість познайомитися із ректором ЛНТУ Іриною Вахович, яка радо привітала гостей сьогоднішнього дня відкритих дверей:

«Дуже сподіваюся, що сьогодні ви отримаєте головне – визначеність, емоції, позитив від співпраці, спілкування і того, що ви побачите у нас. ЛНТУ – унікальний заклад освіти, що незалежно від зовнішніх обставин та загроз не зупиняється. Це локація незламності та патріотизму, а наша головна мета – вивчити вас не як найманих працівників, а як власників свого бізнесу. Факультет митної справи, матеріалів та технологій – цікавий, креативний осередок, що має майбутнє, факультет, який дає вам можливість всестороннього розвитку. Тому якщо у вас є натхнення і бажання навчатися на певній освітній програмі – не зраджуйте собі. Я бажаю вам визначеності, оптимізму і рухайтеся разом з нами».

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Детальніше про структуру та можливості ФММТ розповіла декан Валентина Ткачук. Вона представила адміністрацію факультету, заступників декана та напрями, за які вони відповідають, а це і наукові можливості, міжнародна мобільність, дозвілля тощо. Особливу увагу акцентувала на переліку освітніх програм і тих кафедр, які забезпечують освітній процес.

«Радо вітаємо вас у стінах найкращого університету, щиро рада вітати на дні відкритих дверей факультету митної справи, матеріалів та технологій. Чому ЛНТУ? Сьогодні ми спробуємо розповісти. Водночас, уся наша команда бажає вам успіху на непростій стежці вступу в університет. Обирайте ЛНТУ», - наголосила Валентина Ткачук.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Абітурієнти дізналися більше про спеціальності, які можуть вивчати на факультеті, перспективи отримання подвійного диплому, паралельно навчаючись за кордоном, можливості працевлаштування та реалізації власних творчих ідей та проектів. Вступники почули про підприємства-партнери, на базі яких молодь має можливість проходити практику, отримати працевлаштування та навіть здобути професійну реалізацію в рамках дуальної освіти.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Молодь особисто познайомилася із викладачами факультету та студентською радою університету. Наші студенти розказали своїм новим друзям про заходи, які влаштовує студрада, про дозвілля, позанавчальний час, волонтерську діяльність, спортивну активність і нові горизонти, що відкриваються перед молоддю.

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ

Своєю чергою, про особливості вступу 2024 абітурієнтам, а особливо їхнім батькам, розповіла експерт з профорієнтації Ірина Бандура. Вона детально розповіла про НМТ, обов’язкові та вибіркові предмети, про реєстрацію для участі в мультипредметному тесті. Окремо зупинилася на курсах підготовки до НМТ, які відбуваються в ЛНТУ.

ФММТ ФММТ ФММТ

Учасники знайомства отримали ще більше вражень від локацій, які підготувала для молоді кожна кафедра, квесту разом зі студрадою та розіграшів подарунків від ФММТ. Крім того, молодь та їхні батьки мали можливість отримати персональну консультацію.

Марафон знайомства із факультетами феєрично завершив ФММТ. Слідкуйте за анонсами про загальноуніверситетські дня відкритих дверей. Чекаємо в ЛНТУ!

ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ ФММТ