Перейти до основного вмісту

Обери своє: в ЛНТУ відбулося знайомство із факультетом транспорту та механічної інженерії

Ви вже отримали свій щасливий квиток на знайомство з факультетами ЛНТУ?!

Нещодавно у нашому університеті стартував двомісячний марафон факультетів. Майбутні студенти та батьки мають неймовірну нагоду познайомитися із деканами факультетів, викладачами, студентами та отримати експертну консультацію щодо вступу 2024… та ОБРАТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ місце для навчання.

фотофото

Сьогодні на екваторі нової традиції опинився факультет транспорту та механічної інженерії, а відтак абітурієнти та їхні батьки отримали нагоду дізнатися усе про ФТМІ.

фотофотофото

Учасники заходу мали можливість познайомитися із ректором ЛНТУ Іриною Вахович, яка радо привітала гостей сьогоднішнього дня відкритих дверей:

фото

«Щиро рада бачити майбутніх студентів нашого університету. З транспортного (на той час машинобудівного) факультету починалася історія ЛНТУ. Це найбільший "старожил" нашого університету. Тут досвід межує із динамікою та інновації. Факультет фанатично відданий своїй справі, патріотичний осередок, який для України робить все, що може. Якщо ви сьогодні тут - ви усі вже наші. Ми хочемо бачити вас через 5 років успішними людьми, які вірять в себе, які є власниками свого бізнесу. Наш ФТМІ має дуже актуальні спеціальності, оскільки майбутнє України потребує фахівців транспортної сфери, логістики та виробництва. Ми будемо вчити вас не лише базових засад, але й даватимемо кейси ведення бізнесу у різних аспектах і будемо робити все для того, щоби ви були сформованими людьми й фахівцями».

фотофотофотофотофотофото

Детальніше про структуру та можливості ФТМІ розповів декан Ігор Мурований. Він представив адміністрацію факультету, заступників декана та напрями, за які вони відповідають, а це і наукові можливості, міжнародна мобільність, дозвілля тощо. Особливу увагу декан акцентував на переліку освітніх програм і тих кафедр, які забезпечують освітній процес.

фотофотофотофото

Від завідувачів кафедр абітурієнти дізналися більше про спеціальності, які можуть вивчати на факультеті, перспективи отримання подвійного диплому, паралельно навчаючись за кордоном, можливості працевлаштування та реалізації власних творчих ідей та проектів. Викладачі детально розповіли про підприємства-партнери, на базі яких молодь має можливість проходити практику, отримати працевлаштування та навіть здобути професійну реалізацію в рамках дуальної освіти. Акцентували увагу на особливостях кожного освітнього напрямку, в якому згодом молодь зможе працювати й досягати зростання.

фотофотофотофотофото

Молодь особисто познайомилася із викладачами факультету та студентською радою університету. Наші студенти розказали своїм новим друзям про заходи, які влаштовує студрада, про дозвілля, позанавчальний час, волонтерську діяльність, спортивну активність і нові горизонти, що відкриваються перед молоддю.

Своєю чергою, про особливості вступу 2024 абітурієнтам, а особливо їхнім батькам, розповіла експерт з профорієнтації Ірина Бандура. Вона детально розповіла про НМТ, обов’язкові та вибіркові предмети, про реєстрацію для участі в мультипредметному тесті. Окремо зупинилася на курсах підготовки до НМТ, які відбуваються в ЛНТУ.

фотофотофото

Учасники знайомства отримали ще більше вражень від технічного оснащення факультету, адже майбутні студенти мали нагоду проїхатися на авторському багі, власноруч доторкнутися до наукових розробок, технологічних новинок та різноманітного обладнання факультету, а також отримати персональну консультацію.

За усіма новинами й анонсами нових зустрічей слідкуйте у наших соцмережах:

(ФБ: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity 

Телеграм: https://t.me/lntu_lutsk 

Інстаграм: https://instagram.com/lntu_lutsk?igshid=1urvr0dq1zozd 

ЧІТ-КІТ: https://t.me/VseProVstup_bot)

А ще, ставайте учасниками наступних зустрічей:
ФБП (факультет бізнесу та права) – 23.03
ФММТ (факультет митної справи, матеріалів та технологій) – 30.03

фотофотофото

фото

фото