Перейти до основного вмісту

Ви вже отримали свій щасливий квиток на знайомство з факультетами ЛНТУ?!

Нещодавно у нашому університеті стартував двомісячний марафон факультетів. Майбутні студенти та батьки мають неймовірну нагоду познайомитися із деканами факультетів, викладачами, студентами та отримати експертну консультацію щодо вступу 2024… та ОБРАТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ місце для навчання.

Ефектний початок нової традиції знайомств поклав факультет комп’ютерних та інформаційних технологій. Сьогодні факультетський марафон перейняв факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій.

ФЦОСТ ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ


Абітурієнти та їхні батьки мали можливість познайомитися із ректором ЛНТУ Іриною Вахович, яка радо привітала гостей сьогоднішнього дня відкритих дверей: «Щиро рада бачити майбутніх студентів нашого університету. ЛНТУ – це університет, який динамічно рухається, розвивається, створює неймовірну атмосферу. Ми вирізняємося з-поміж інших тим, що ми сміливі, креативні, легкі і це середовище живе, тому робіть правильний вибір і не пошкодуєте».

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ


Детальніше про структуру та можливості ФЦОСТ розповіла декан Галина Герасимчук. Вона представила адміністрацію факультету, заступників декана та напрями, за які вони відповідають, а це і наукові можливості, міжнародна мобільність, дозвілля тощо.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ


Від завідувачів кафедр абітурієнти дізналися більше про спеціальності та освітні програми, які можуть вивчати на факультеті, перспективи отримання подвійного диплому, паралельно навчаючись за кордоном, можливості працевлаштування та реалізації власних творчих ідей та проектів.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ


Молодь особисто познайомилася із викладачами факультету та студентською радою факультету. Наші студенти розказали своїм новим друзям про заходи, які влаштовує студрада, про дозвілля, позанавчальний час, волонтерську діяльність і нові горизонти, що відкриваються перед молоддю, а ще, розіграли яскраві подарунки.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ


Своєю чергою, про особливості вступу 2024 абітурієнтам, а особливо їхнім батькам, розповіла експерт з профорієнтації Ірина Бандура. Вона детально розповіла про НМТ, обов’язкові та вибіркові предмети, про реєстрацію для участі в мультипредметному тесті. Окремо зупинилася на курсах підготовки до НМТ, які відбуваються в ЛНТУ.

ФЦОСТФЦОСТ


Науковці факультету наголосили, що гасло ЛНТУ – «Полюс росту Волині», а тому закликали молодь долучатися до спільного полюсу росту, адже тільки згуртовані, сильні духом, патріотично налаштовані та у єдності ми переможемо.

Учасники знайомства отримали ще більше вражень від локацій факультету, де власними руками мали нагоду доторкнутися до наукових розробок та технологічних новинок й отримати персональну консультацію.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ


Крім того, на YouTube каналі ЛНТУ ведеться пряма трансляція заходу. Тож слідкуйте за усіма новинами й трансляціями у наших соцмережах: (ФБ: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity Телеграм: https://t.me/lntu_lutsk Інстаграм: https://instagram.com/lntu_lutsk?igshid=1urvr0dq1zozd ЧІТ-КІТ: https://t.me/VseProVstup_bot)

А ще, ставайте учасниками наступних зустрічей:
ФАБД (факультет архітектури, будівництва та дизайну) – 02.03
ФАТЕ (факультет аграрних технологій та екології) – 09.03
ФТМІ (факультет транспорту та механічної інженерії) – 16.03
ФБП (факультет бізнесу та права) – 23.03
ФММТ (факультет митної справи, матеріалів та технологій) – 30.03