ЛНТУ та одне з провідних великих підприємств м. Луцька і Волинської області із шведськими інвестиціями ПрАТ «СКФ Україна» співпрацюють дуже багато років.

Також профільні фахівці підприємства активно долучаються до освітньо-наукового процесу та обговорення освітніх програм кафедри економіки зі спеціальності 051 Економіка в ЛНТУ.

Економіка

Відповідно, 26 березня 2024 року на базі ПрАТ «СКФ Україна» відбулася зустріч з обговорення проектів освітніх програм кафедри економіки зі спеціальності 051 Економіка в ЛНТУ. Така співпраця дуже важлива, враховуючи, що дане підприємство активно впроваджує у роботу сучасні зарубіжні технології у сфері управління виробництвом, персоналом, а також оцінки ефективності бізнесу. Крім того, ПрАТ «СКФ Україна» є соціально відповідальним бізнесом як для власних працівників, так і для покупців, споживачів та зовнішнього середовища.

ЕкономікаЕкономіка

З боку ПрАТ «СКФ Україна» були присутні Вікторія Шатан – керівник служби управління персоналом, Артем Петровський – начальник управління фінансів, економіки та бухгалтерського обліку, Людмила Масюк - фахівець з персоналу.

Економіка

Зі сторони кафедри економіки ЛНТУ участь в обговоренні взяли Олександр Шубалий - завідувач кафедри економіки (гарант ОП «Економіка» рівня доктора філософії), Микола Дзямулич – доцент кафедри економіки (гарант ОП «Економіка» магістерського рівня), Антоніна Гордійчук – доцент кафедри економіки (гарант ОП «Управління персоналом та бізнес-економіка» магістерського рівня), Ірина Шубала – доцент кафедри економіки (гарант ОП «Управління персоналом та економіка праці» бакалаврського рівня), Петро Косінський – старший викладач кафедри економіки (гарант ОП «Економіка» бакалаврського рівня), а також професор кафедри економіки Надія Рудь.

Економіка

Фахівці підприємства розповіли про особливості організації процесів автоматизованого управління виробництвом, системи оплати праці та стимулювання персоналу, планування, аналізу та оцінки бізнес-процесів тощо. Також під час зустрічі обговорили багато аспектів, які стосуються викладання фахових навчальних дисциплін, їх удосконалення та розширення відповідно до сучасних вимог до економістів і управлінців персоналом, вдосконалення практичної підготовки здобувачів тощо.

Економіка

Дякуємо колективу служб економіки та управління персоналом ПрАТ «СКФ Україна» за активну співпрацю, що спряє вдосконаленню освітньо-наукового процесу і практичної підготовки за освітніми програмами кафедри економіки зі спеціальності 051 Економіка в ЛНТУ.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий