Обліковці і фінансисти Луцького НТУ зазирнули у казковий світ виробництва іграшок

Навчальний процес у Луцькому НТУ складається не лише з теорії, а й охоплює вивчення практики ведення бізнесу у потужних компаніях регіону. Дізнатися секрети Компанія «Тигрес» 11 жовтня відправились студенти спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа і страхування» під керівництвом кураторів Гаврилюк Ольги, Ткачук Ірини. Тигрес – це відомий не лише в Україні, а й закордоном бренд високоякісних товарів дитячого асортименту.

Компанія «Тигрес» – сімейний бізнес і найбільша мрія власників, яка втілилася, щоб колектив став сім’єю. Про історію створення компанії та секрети успіху розповіла студентам Надія Сенюк, менеджер з реклами: «Особливість фабрики те, що кожен виріб виготовляється від початку до кінця. Головний девіз компанії «Все найкраще дітям!» втілений у виробничому процесі і всі вироби з кожної дільниці проходять контроль, а кінцевий продукт перевіряє інспектор з контролю якості. Адже казковий світ іграшок має бути безпечним для дитини. Саме діти – справжні експерти в іграшках».

Компанія розвивається, постійно впроваджує новинки, намагається бути в тренді. А все почалося з м'яконабивної іграшки у 2003 році. У 2011 році відкрили виробництво пластмасової іграшки та запустили випуск постільної білизни торгової марки «Тигрес», а у 2013 році запустили цех з пошиття одягу для немовлят, а згодом – білизни для дітей.

Спільно з українським дизайнером Андре Таном у 2017 році випустили пробну капсульну колекцію для немовлят на хрестини та виписку. Бренд «Tigres by Andre Tan» – це постіль, одяг, різні комплекти, іграшки під власним дизайном Андре Тана.

Ще одна гордість компанії – співпраця з Disney, випуск їхньої ліцензійної продукції, зокрема, подушок та одягу для немовлят. Саме для того, щоб представляти цей бренд в Україні та виготовляти продукцію з логотипом Disney, потрібно було пройти їх жорсткий аудит. Але, як виявилось, пройти його було не важко, бо у компанії дотримані всі умови.

Новою перемогою компанії є співпраця з «Mercedes» щодо випуску дитячої ліцензійної продукції під даною торговою маркою.

Надія Сенюк також відмітила, що Компанія «Тигрес» також є ексклюзивним дистриб'ютором на території України товарів TM Wader та Canpol babies, LOVI. А якщо говорити про експорт, то продукція компанії «Тигрес» представлена орієнтовно у 80 країнах світу.

Варто зауважити, що викладачів і студентів дуже зацікавив процес створення іграшки від задуму дизайнера до оздоблення готової продукції. Адже виготовлення іграшок має цілий ряд цікавих етапів та потребує чималих зусиль.

Відвідавши компанію «Тигрес» студенти мали прекрасну нагоду побачити, що казковий світ виробництва іграшок – це професійна студія дизайну, виважена асортиментна політика, оптимальні виробничі площі, команда професіоналів, високотехнологічне обладнання, дотримання стандартів якості та безпеки, турбота про споживачів.

Щиро дякуємо керівництву та працівникам Корпорації «Тигрес» за можливість зазирнути у казковий світ створення іграшки, побачити технологічні етапи виробництва «у дії», закріпити теоретичні знання студентів на практиці.

Ірина Ткачук, Ольга Гаврилюк, доценти кафедри обліку і аудиту