Перейти до основного вмісту

На кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики 21.10.2022 відбувся круглий стіл, на якому обговорили особливості стажування викладачів у м. Браганса (Португалія) в компанії RAINHA DE BRAGANCA (з 14.05.2022 по 31.08.2022) та в м. Бидгощ (Польща) в Куявсько-Поморській вищій школі в Бидгощі (з 01.04.2022 по 01.10.2022 р.).

Padaria e Pastelaria Rainha de Bragansa працює у хлібопекарській сфері та займається випічкою хлібо-булочних та кондитерських виробів. Зокрема, Людмила Павлюк обговорила важливі питання щодо особливостей складання бізнес-планів та охарактеризувала особливості роботи хлібопекарського виробництва у м. Браганса. Зазначили, що була запрошена як висококваліфікований спеціаліст для розробки та обгрунтування бізнес-плану з впровадження інноваційної продукції та розрахунку доцільності розширення виробництва.

мобільність

В Куявсько-Поморській вищій школі в Бидгощі Ірина Вахович, Надія Ковальчук, Любов Ліпич, Оксана Полінкевич, Віктор Загоруйко, Юлія Кулик ознайомилися із практикою міжнародної роботи, організацією навчального процесу. Зокрема, на круглому столі окреслено особливості підготовки здобувачів освіти за першим та другим рівнями вищої освіти «Логістика та керування ланцюгом поставок», «Організація та управління в адміністрації», «Економіка підприємства», «Управління продажами», «Міжнародна торгівля», «Банківська справа та фінансовий консалтинг».

За другим рівнем вищої освіти опрацьовано специфіку підготовки за спеціальностями «Адміністрація в органах місцевого самоврядування», «Е-government та сучасні форми адміністрування», «Європейська адміністрація».

мобільність

Запропоновано посилити практичну підготовку студентів та активізувати академічні обміни здобувачів освіти і викладачів, розширити перелік вибіркових компонентів освітніх програм «Логістика», «Економіка підприємства», «Публічне управління та адміністрування» за першим та другим рівнями вищої освіти.

 

В.о. завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич