ОБРАЛИ КОРОЛЯ ТА КОРОЛЕВУ ЛУЦЬКОГО НТУ

З великим нетерпінням студентська молодь Волині очікувала грандіозну подію весни 2017 року – обрання Короля та Королеви Луцького національного технічного університету.

Свято мужності та чарівності відбулося 12 травня у Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка та зібрало вщент заповнену залу зацікавлених глядачів.

Організували його активісти Студентської ради за підтримки ректора університету Петра Савчука та спонсорів, серед яких компанія «Nestl?», мережа фітнес-центрів «Інтер-Атлетика», бренд молодіжного одягу Urban Planet та інші.

Сім пар учасників, обраних протягом року на факультетських змаганнях заявили про себе впевнено та феєрично.

Факультет обліку та фінансів представили Єлизавета Куц та Дмитро Войтюк, факультет бізнесу – Вікторія Михайлова та Віталій Ковальський, технологічний факультет – Олена Сиротенко та Назарій Марчук, факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій – Марія Троханенко та Владислав Момоток, машинобудівний факультет – Яна Залеток та Борис Янчук, факультет будівництва та дизайну – Руслана Реган та Владислав Ільчук, факультет екології та приладо-енергетичних систем – Марія Корпан та Мирослав Савонік.

Чарівні, граційні дівчата та їхні галантні й статечні кавалери протягом вечора взяли участь у таких конкурсах як «Відеопредставлення», «Інтелектуальний», «Царство факультету», «Конкурс талантів» і «Вечірнє дефіле».

Представляючи себе на відео, учасники розповідали про захоплення, цінності, висловлювали життєву позицію та ділились яскравими моментами з біографії. В інтелектуальній перевірці конкурсанти демонстрували ерудицію, мудрість і красномовство.

У конкурсі «Царство факультету» пари з театральної сцени передавали асоціації з майбутньою професією: презентували костюмовані спеціальності свого факультету, виїжджали на будівельних тачках, видавали укази, рахували гроші і навіть «виплачували» матеріальну допомогу.

Та найбільше азарту і драйву глядачам подарували учасники в «Конкурсі талантів». Окрім потужних вокальних і хореографічних постановок, виконавці вдавалися до жартівливого ілюзіонізму, малювання картини блискітками, міні-перформансу, кулінарного майстер-класу. Щиро і душевно звучала поезія у виконанні Марії Троханенко, Владислава Момотка, Дмитра Войтюка. А учасник №7 Мирослав Савонік, переспівавши пісню Джамали «1944», зірвав у публіки шквал оплесків та овацій.

Останній конкурс – «Вечірнє дефіле» запам’ятався глядачам витонченістю образів справжніх леді, галантністю джентльменів та легкістю їхньої ходи.

Позитивних емоцій цьому вечору додавали ведучі івент-агенції «Ранкова команда» Інна Мархевка та Владислав Зінкевич.

Під час перерв публіку розважило шоу барабанщиків від «Garage Drum Show» та шоу мильних бульбашок від креативної організації «Art-project».

Глядачі бурхливо визначали «Містера та Міс Глядацьких симпатій». Ними стали пара №7 – представники факультету екології та приладо-енергетичних систем Марія Корпан та Мирослав Савонік.

Переможців конкурсу оголосив голова журі – ректор Луцького НТУ Петро Савчук, попередньо відзначивши інші номінації для прекрасних учасниць і мужніх учасників. Інтрига продовжувалася, а спонсори вітали всіх учасників та вручали їм абонементи, сертифікати, подарункові набори, фотосесії, знижки і навіть запрошували до працевлаштування. Інші номінації виглядають так:

«Міс Ніжність» – Вікторія Михайлова;

«Містер Драйв» – Віталій Ковальський;

«Міс Усмішка» – Олена Сиротенко;

«Містер Привабливість» – Назарій Марчук;

«Міс Оригінальність» – Руслана Реган»;

«Містер Галантність» – Владислав Ільчук

«Міс Грація» – Яна Залеток;

«Містер Креатив» – Борис Янчук;

«Міс Кмітливість» – Марія Троханенко;

«Містер Інтелект» – Дмитро Войтюк.

Звання «Віце-Міс» здобула Марія Корпан, а «Віце-Містер» – Владислав Момоток.

А почесний титул Короля та Королеви Луцького НТУ віднині носитимуть неймовірно харизматичні та щирі Мирослав Савонік та Єлизавета Куц!

Щиро вітаємо переможців! Нехай ця яскрава сторінка стане початком ще більш феєричних та світлих подій у їхньому житті!

Галина Мартинюк

Фото: Юрій Буденко і Оксана Кльоц

Більше фото можна переглянути тут: https://vk.com/king_and_queen_lntu