ОБРАЛИ КРАЩИХ ХЛОПЦІВ ДВОХ ФАКУЛЬТЕТІВ

Студенти факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету організували конкурс «Містер факультету КНІТ». Захід відбувся 11 квітня.

Наступного дня, 12 квітня студентська рада технологічного факультету теж люб’язно запросила студентську та викладацьку публіку до обрання найрозумнішого, найгарнішого, найкреативнішого і взагалі най-найкращого хлопця свого факультету.

Учасники з факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій представили увазі глядачів театральні постановки, віртуозну гру на музичних інструментах, декламацію власної поезії. Неприхований захват та позитив викликало в публіки кавер-відео Артема Сидорука, переглянути яке можна нижче.

Під час конкурсів студенти могли взяти участь в розіграші балів до сесії, а також – у сертифікатах від спонсора заходу ТРЦ «PortCity».

У результаті емоційних та захопливих змагань, містером факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій журі визначило Владислава Момотка.

Кращі хлопці технологічного факультету демонстрували винахідливість, гумор, уміння оперативно виходити з критичних ситуацій, галантність у поведінці з дівчатами. Так, одним із завдань було зробити своїй асистентці зачіску для романтичного вечора. І хлопці справилися з ним досить швидко та оригінально. На завершення конкурсу учасники дефілювали у військовій формі.

З найбільшою кількістю балів перемогу здобув Назарій Марчук. Усі учасники були нагороджені дипломами та сертифікатами в спорткомплекс.

Вітаємо хлопців з перемогою та бажаємо їм успіхів у наймасштабнішому весняному конкурсі грації та інтелекту «Король та Королева Луцького НТУ», який відбудеться 12 травня у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Галина Мартинюк