Очільники Луцького НТУ та ГУ юстиції у Волинській області підписали меморандум про співпрацю

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук та начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Тимченко підписали меморандум про співпрацю.

Нагадаємо, напередодні відбулися перемовини ректора ЗВО Петра Савчука із колегами з Головного територіального управління юстиції у Волинській області. В результаті перемовин обидві сторони окреслили напрямки співпраці, домовилися про спільну просвітницьку роботу та проведення заходів, а також підтвердили намір укласти меморандум, що дозволить проходити практику та здобувати новий досвід студентам, котрі нині навчаються за спеціальністю «Право».

Відтак, сьогодні 6 вересня, керівники обох структур зустрілися, аби реалізувати власні плани і таки поставити підписи під документом про співпрацю. Крім того, на заході були присутні головний спеціаліст зв'язків з громадськістю управління юстиції в області Богдана Довгополова-Совотюк, завідувач кафедри гуманітарних наук та права Луцького НТУ Оксана Жук та доцент кафедри Алла Земко.

Передусім Петро Савчук подякував за можливість співпрацювати та висловив надію на міцну дружбу між обома структурами та позитивний результат від взаємної роботи:

«Дуже дякую вам за можливість співпрацювати. Ми стартували, запровадивши юридичний напрямок і я впевнений, що прийняли правильне рішення. Про це свідчать результати нашої роботи і позитивні відгуки, що однозначно посилило конкуренцію. Ясно, що без таких експертів як ви, було б важко досягати високих стандартів і зрозуміло, що ми будемо шукати шляхи співпраці. Документ, який ми підписуємо сьогодні може дати багато перспектив. Тож ми намагатимемося ставати для вас цікавими, враховувати ваші рекомендації і досвід й хочемо, щоб ви були максимально дотичними до планів підготовки навчання. Маю надію, що ми будемо дружити».

Олег Тимченко відповів взаємністю і наголосив, що сьогодні в Україні важливим є не лише надання якісної освіти майбутнім правознавцям, але й ведення просвітницької роботи про право для усіх громадян і верств населення:

«Це є наша робота: і підписання меморандуму і подальша співпраця. Сьогодні розвивається напрямок підвищення правової свідомості громадян, усіх верств населення. Мова йде про проект «Я маю право», підтриманий урядом і президентом. Тому сьогодні з вами ми підписуємо не просто документ про початок навчання юристів, а загалом студентів. Дуже важливо молоді розказати хто такий юрист, правознавець і як він може знадобитися у житті: в суді, в спілкуванні із правоохоронцями, із представниками виконавчої гілки влади. Юристам-першокурсникам ще до нас рано йти на практику, але ми готові їм провести екскурсію, показати усі кабінети від начальника до спеціалістів. Що стосується інших студентів, ми можемо здійснити короткотермінову практику, стажування, аби розповісти людям, які не мають відношення до правознавства, про роботу реєстраційної служби, нотаріату тощо».

Після офіційного підписання меморандуму про співпрацю, ректор Луцького НТУ та начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області зустрілися із студентами, які лишень цього року вступили на «Право». Молодь запевнили, що спеціальність, яку вони обрали, є однією із найпрестижніших і отримані знання можуть дати хороший фундамент у житті.

«Майбутні колеги, вітаю вас зі вступом, з вибором професії напрямку правознавства. Я думаю, після отримання дипломів, частина з вас прийде працювати в систему юстиції Волині чи на рівні міністерства. Сьогодні ми підписали меморандум, в якому окреслені доволі цікаві напрямки, одним з них є можливість вільно приходити до нас на стажування, практику, на дні відкритих дверей, спілкуватися, ставити запитання. Я впевнений, що це в майбутньому впливатиме на вибір вашої професії. Навчайтеся і захищайте свої права і права ваших друзів, рідних, колег, бо від отримання багажу ваших знань, буде багато залежати у житті», - резюмував Олег Тимченко.

Інформаційний відділ Луцького НТУ