Один день із життя викладачів факультету бізнесу
7 жовтня у фойє корпусу №3, що на вул. С.Ковалевської, 29 уже традиційно, студенти факультету бізнесу привітали викладачів з професійним святом – Днем працівника освіти.
Вітальну програму розпочали ведучі – першокурсники факультету Анастасія Федик та Назар Шелест (група УП-11): «Сьогодні ми даруємо свято для особливих людей, які всі свої сили, знання та досвід віддають вихованню молодого покоління. Праця викладача – це постійний неспокій, муки творчості і радість перемог. Це не просто професія – це життєве покликання. На вас покладено надзвичайно відповідальне й почесне завдання – навчання і виховання молодого покоління, формування нової генерації громадян. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножує добро у світі, надихає на нові перемоги, допомагає у професійній реалізації молодого покоління».
Естафету привітань перейняла голова Студради факультету – Ірина Охват, яка побажала наставникам творчого натхнення, міцного здоров'я і активних, вдячних студентів; щоб всі мрії здійснювалися, настрій завжди перебував за позначкою «відмінно» і кожен новий день буде кращим за попередній. А також вручила декану Тарасу Божидарніку подяку від студентства факультету бізнесу Луцького НТУ. Тарас Вікторович, в свою чергу, передав «булаву влади» новому декану Надії Хвищун з побажаннями, щоб факультет і надалі успішно розвивався та був лідером в університеті.
Студенти Степан Олійник (група МО-31) та Богдан Цюрняк (група ЕП-11) виконали пісню «Місця щасливих людей», чим дуже зворушили публіку. Сергій Кушнірук, студент групи ЕП-51, написав вірш, який з почуттям щирого хвилювання прочитали Алла Савош та Васелина Луцан (група МО-12).
Минає час, проходять роки
Пробіглись перші вмить уроки.
І ті, хто завжди були з нами
Назвались нам викладачами.
Вони як мама, наче тато,
Життя студента розпочато
Вкладали в нас, інвестували
Зерня знання вони саджали.
І свого часу не жаліли,
Людей зробити з нас хотіли.
Усе, що мали віддавали
Й знання у голову вкладали.
Були конфлікти, сварки були,
Цього ми також не забули.
Й бував студент не в адекваті
Та ми на спогади багаті.
Із вами пара – то є свято!
Було у нас всього багато!
За все ми хочемо вклонитись,
А не в куточок десь забитись.
Бажаєм вам багато віку,
Щоб не було для нього ліку!
А також миру і свободи,
Щоб не торкалися незгоди.
Студентів добрих та сумлінних,
Не роздовбаїв неуклінних!
Щоб в вас вони постійно вчились,
Й на пари довго не барились.
Хай буде грошей до зарплати,
Вночі щоб легко було спати.
Й щоб все надалі вам вдавалось,
І щастя ваше не ховалось…
В нас класний заклад, класні люди!
Ми з вами тут й ми з вами всюди.
У банках, в фірмах, за кордоном
Над книжкою й за телефоном.
Тому вперед, б’ємо рекорди,
Й нові складаємо акорди!
Вітаєм вас – викладачі!
«Й дамо від ваших мрій ключі».
Ми вдячні вам, були і будем,
Науку вашу не забудем!
Ми вдячні вам за ту віддачу,
Як в профіпітчера подачу.
Зі святом вас, хай все вдається!
Зі святом вас, хай все сміється!
Зі святом вас, хай спів лунає!
Й хай заклад наш лиш процвітає!
Уже в кулуарах, коли розпочалась фотосесія щасливих організаторів свята, ведуча Анастасія Федик зазначила: «Від найбільшого свята викладача в університеті лишаться тільки хороші, класні і веселі спогади! Атмосфера – шикарна! Стільки доброзичливих, привітних, цікавих людей зібралися разом, і це дуже круто. Студентська рада факультету – теж великі молодці, вони працюють для того, щоб життя всіх нас було набагато цікавішим. Викладачі – класні, студенти – класні, і університет – найкращий ! Дякую всім, хто працює для цього!»
Викладачі факультету бізнесу щиро дякують студентам за приємні святкові несподіванки та бажають їм успіхів та невичерпного потенціалу для реалізації себе як всебічно розвинутої особистості в навчанні, спорті, художній творчості та студентському самоврядуванні.
Надія Хвищун,
заступник декана факультету бізнесу