Один на один зійшлися юність та досвід факультету
в грі «Брейн-ринг»

Минулого року в рамках святкування Міжнародного дня студента на факультеті бізнесу відбувся чемпіонат з інтелектуальної гри «Брейн-ринг». Тоді на перший масштабний такого роду захід зібралося шість студентськихкоманд-учасниць. Команда-переможець під назвою «На крок попереду» запросила викладачів факультету позмагатися.

29 вересня 2016 році напередодні святкування Дня працівника освіти Студентська рада ФБ організувала гру «Брейн-ринг», де один на один зійшлися юність та досвід факультету.

Студентська та викладацька спільнота факультету бізнесу представили по дві команди інтелектуалів: «Відчайдушні» з капітаном Юрієм Фесіною (заступник декана ФБ), «Оптимісти» на чолі з доц. кафедри менеджменту та маркетингу доц. Сергієм Войтовичем, «Рушійна сила» з капітаном Іриною Гаранчевською (голова студради Луцького НТУ), «Енергія» з капітаном Іванкою Степанюк (студентка групи ЕП-31).

Півторагодинна боротьба супроводжувалася щирими та неприхованими емоціями як учасників так і глядачів.

«Відчайдушні» в останньому бою перемогли «Рушійну силу». Кращими гравцями стали Андрій Дзюбинський (доц. кафедри товарознавства та експертизи в митній справі) та Костянтин Богач (студент 3-го курсу спеціальності «Економіка підприємства»).

Цього разу перемогли наші любі ВИКЛАДАЧІ, проте у студентів все ще попереду :)

З нагоди святкування Дня працівника освіти ми, студенти факультету бізнесу, хочемо сказати, що ми Вас поважаємо і любимо! Ми перед вами у вічному боргу за знання, за самостійність, до якої ви нас привчили. Дуже цінуємо ваші поради і підтримку; щиро вдячні вам за вашу натхненну працю, за ваше вміння долати життєві труднощі, за ваше невичерпне терпіння у спілкуванні з нами. Ми щиро хочемо бути гідними вашої мудрості і старатимемось надалі дарувати вам тільки радість. Завжди залишайтесь молодими, щоб через не один десяток років нам було до кого повернутися і сказати: «Зі святом, МИ ВАС ЛЮБИМО!»

Ірина Гаранчевська,
голова Студради Луцького НТУ