Традиційно, 16-го травня у Луцькому національному технічному університеті відбувається масштабне відзначення Дня української вишиванки. Саме цього дня заклад майоріє яскравими кольорами та символічними візерунками, адже разом із всією країною, студенти і колектив ЛНТУ одягають своє найкраще вбрання – вишиванку, що з давніх-давен вважається символом єдності, оберегом та національною ідентичністю кожного українця.

фотофотофотофотофото

Цьогоріч День вишиванки в ЛНТУ відбувся під символічним гаслом «Один стібок до перемоги!», яке демонструє непохитну віру у перемогу та незламність ЗСУ. Так, свою глибоку шану та вдячність усім воїнам України висловили студенти ЛНТУ у щемливому відео «Дякую, воїне!», де подякували кожному захисникові за захист та можливість із гордістю носити українську вишиванку у вільній країні.

Особливо душевну атмосферу у цей день в стінах ЛНТУ створив наш студентський актив, які у співпраці із відділом молодіжної політики та соціокультурної роботи підготували патріотичну імпрезу. Організатори присвятили захід відзначенню Дню української вишиванки та Дню матері.

Крім того, протягом дня в ЛНТУ відбувалася благодійна акція «Фото за донат», спрямована на збір коштів на лікування та протезування важкопораненого військовослужбовця, випускника факультету архітектури, будівництва та дизайну Андрія Соломіна. Зауважимо, що збір досі триває, адже Андрій перебуває в реанімації у важкому стані. Боронячи Батьківщину від заклятого ворога, наш герой втратив обидві кінцівки. Попереду на нього чекає дороговартісне лікування, довготривала реабілітація та протезування. Тож залишаємо реквізити:

🔗Посилання на банку

💳Номер картки банки