ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

на здобуття стипендії студентами на навчання в Політехнічному інституті Браганси (м. Браганс, Португалія) в рамках Проекту Еразмус Плюс Міжнародна Кредитна Мобільність Політехнічного інституту Браганса

Відповідно до умов проекту студенти Луцького НТУ 3 і 5 курсу, що навчаються за напрямком – менеджмент (факультет бізнесу і факультет обліку та фінансів), мають можливість взяти участь у програмі подвійного диплому та навчатися в Політехнічному інституті Браганса протягом 10 місяців 2016/2017 н.р.

Учасникам конкурсу програми подвійного диплому за кошти проекту виплачуватиметься щомісячна стипендія у розмірі Є800 та відшкодовуються витрати на проїзд в сумі, що не перевищує Є360. Для здобуття індивідуального гранту претендентам необхідно до 26 березня 2016 року (включно) подати наступні документи:

-         аплікаційну форму (зразок);

-         резюме/ СV (зразок);

-    академічна довідка;

-         мотиваційний лист

Всі документи повинні бути перекладені на англійську мову та надіслані на електронну скриньку: vmz@lntu.edu.ua , а паперовий варіант слід подати у відділ міжнародних зв’язків каб. 220 (головний корпус).

Навчання в Політехнічному інституті Браганса буде проводитися англійською мовою, тому  кандидати повинні володіти англійською мовою не нижче рівня В2!!! (тест на знання англійської мови буде проведено в кінці місяця).

Стипендію, диплом європейського зразка,

незабутній досвід та можливість подорожувати світом

отримають найкращі!!!