ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС на здобуття стипендії студентами на навчання в Політехнічному інституті Браганси (м. Браганс, Португалія) в рамках Проекту Еразмус Плюс Міжнародна Кредитна Мобільність Політехнічного інституту Браганса Відповідно до умов проекту студенти Луцького НТУ 3 і 5 курсу, що навчаються за напрямком – менеджмент (факультет бізнесу і факультет обліку та фінансів), мають можливість взяти участь у програмі подвійного диплому та навчатися в Політехнічному інституті Браганса протягом 10 місяців 2016/2017 н.р. Учасникам конкурсу програми подвійного диплому за кошти проекту виплачуватиметься щомісячна стипендія у розмірі Є800 та відшкодовуються витрати на проїзд в сумі, що не перевищує Є360. Для здобуття індивідуального гранту претендентам необхідно до 26 березня 2016 року (включно) подати наступні документи: - аплікаційну форму (зразок); - резюме/ СV (зразок); - академічна довідка; - мотиваційний лист Всі документи повинні бути перекладені на англійську мову та надіслані на електронну скриньку: vmz@lntu.edu.ua , а паперовий варіант слід подати у відділ міжнародних зв’язків каб. 220 (головний корпус). Навчання в Політехнічному інституті Браганса буде проводитися англійською мовою, тому кандидати повинні володіти англійською мовою не нижче рівня В2!!! (тест на знання англійської мови буде проведено в кінці місяця). Стипендію, диплом європейського зразка, незабутній досвід та можливість подорожувати світом отримають найкращі!!! |