ОГОЛОШЕННЯ
16-18 вересня 2016 року відбудеться тренінг для студентсько-викладацьких команд щодо навиків планування, розробки та впровадження міні-проектів для становлення та популяризації академічної доброчесності в університеті.
Вимоги до учасників: відповідальність, креативність, бажання працювати у команді та готовність виконувати як групові, так і індивідуальні завдання.
Команда, що складатиметься з учасників тренінгу, формуватиме грантові пропозиції (10-12 тис. грн.), які фінансуватимуться SAIUP. Найкращі проекти будуть втілені вашою командою на кампусах університету, починаючи з жовтня 2016 року.
Дедлайн подачі заявок - 9 вересня 2016 року.