Оголошення!

Міністерством освіти і науки України оголошено конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Відповідно до наказу МОНУ № 545 від 20 травня 2016 р. необхідно:

1. Провести перший етап конкурсного відбору проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених (далі – Конкурс), виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 2201040 до    16 червня 2016 року.

2. На Конкурс подавати проекти згідно вимог і критеріїв «Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними» затвердженого наказом МОНУ від 14 грудня 2015  № 1287, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 р. № 15/28145 (додаток 1).

3. Здійснювати формування тематики наукових досліджень і розробок згідно з наступним переліком:

-    нові технології транспортування, перетворення та зберігання енергії; впровадження енергоефективних, ресурсозбережувальнихтехнологій; освоєння альтернативних джерел енергії; безпечна, чиста й ефективна енергетика;

-    нові технології розвитку: транспортної системи, у тому числі розумний, зелений та інтегрований транспорт; ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування; озброєння та військової техніки; дослідження з найбільш важливих проблем ядерної фізики, радіофізики та астрономії;

-    нові технології виробництва матеріалів, їх оброблення, з'єднання, контролю якості; матеріалознавство; наноматеріали та нанотехнології;

-    нові технології екологічно чистого виробництва та будівництва, охорони навколишнього природного середовища, видобутку та переробки корисних копалин; хімічні процеси та речовини в екології; раціональне природокористування;

-    технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу; органічне виробництво і продовольча безпека;

-    економічні перетворення; демографічні зміни та благополуччя суспільства;

-    актуальні проблеми педагогіки, психології та соціології; інтеграція до європейського науково-освітнього простору; соціально-психологічна реабілітація військовослужбовців з місць військових конфліктів, сімей поранених і загиблих; підтримка обдарованої молоді та формування у дітей сучасного світогляду, моральної і громадянської позиції;

-    правові, філософські, історичні та політологічні аспекти державотворення; захист свободи і національної безпеки України та її громадян на шляху євроінтеграції;

-    актуальні проблеми українознавства, літературознавства, мистецтвознавства, мовознавства та соціальні комунікації;

-    розробка й впровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, фармацевтики, профілактики та лікування захворювань; біотехнології;

-    розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки.

4. Проекти на Конкурс підготувати за формою (додаток 2).

5. Проекти (у паперовому примірнику та на ел. носії у редакторі Word 97-2003, шрифт Times New Roman, розмір 12, поля: верхнє, нижнє –   2,0 см, праве – 1,5 см; ліве – 3,0 см) та витяг з протоколу засідання кафедри (з висновками про розгляд Проекту, де визначаються доцільність, кадрові та матеріальні можливості виконання роботи) подати в навчально-науковий відділ університету (к. 220 а, тел. 74-61-18) до 11 червня 2016 року.

6. Розгляд проектів провести на науково-технічній раді Луцького НТУ 16 червня 2016 р.

7. Надіслати поштою до департаменту науково-технічного розвитку для подальшого проходження другого етапу Конкурсу до 21 червня 2016 року:

а) супровідний лист з переліком проектів робіт, розробок, що пропонуються до виконання за рахунок коштів загального фонду державного бюджету у 2016 році.

б) проекти наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які спрямовані на вирішення важливих завдань розвитку науки і техніки та економіки країни та за результатами розгляду науково-технічної ради Луцького НТУ отримали найвищі оцінки;

в) документи, що засвідчують результати першого етапу Конкурсу: копію наказу про проведення першого етапу Конкурсу, витяг із протоколу засідання науково-технічної ради Луцького НТУ щодо рекомендованих проектів для подальшого проходження наукової та науково-технічної експертизи у другому етапі Конкурсу.

Навчально-науковий відділ