Оголошуємо конкурс студентських відеоробіт до Дня Європи!

Оголошуємо конкурс для студентів на кращу творчу відеороботу до Дня Європи «Луцький НТУ відкриває Європу». У конкурсі можуть брати участь студенти, котрі відвідували європейські ЗВО чи проходили навчання в закордонних університетах-партнерах.

Тож, вам необхідно:

• Створити відеоролик про свій візит до університету Європи.

• Вкласти у відео інформацію про час та місце навчання, а також обов’язково вказати, за якою програмою чи в рамках якого проекту учасник побував за кордоном.

Термін подачі матеріалів – до 10 травня 2020 року. Відео надсилати на електронну скриньку відділу міжнародних зв`язків inter_ldtu@ukr.net.

І найцікавіше: автори усіх відеоробіт будуть відзначені призами від Луцького НТУ та Представництва Європейського Союзу в Україні, а переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками від ректора!

Успіху та натхнення! Чекаємо від вас креативних відеороликів та крутезних ідей!