Ефективна взаємодія з бізнесом та лідерами є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студентів та школярів. Незважаючи на виклики сьогодення, з метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та сучасним бізнес середовищем оголошується Всеукраїнський конкурс науково-творчих проектів MB2Y-creative project.

До участі запрошуються студенти ЛНТУ!

MB2Y-creative project є ініціативно-творчим проєктом Українського державного університету залізничного транспорту, Економічного факультету, кафедри «Менеджменту, Публічного управління та HR-технологій».

конкурс

Учасники конкурсу: самостійні учасники або команди (з 3-4 осіб) серед 9-11 класів закладів середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти, вихованців закладів культури, членів творчих об’єднань України та студентів вищих навчальних закладів. Навчальний заклад також призначає викладача-консультанта (тільки одного).

Партнери конкурсу – українські та закордонні заклади освіти, науки та культури, підприємства й компанії різних форм власності, лідери думок, експерти суміжних галузей знань, які зацікавлені у практичному та актуальному розвитку сучасної молоді України.

Науково-творчий проєкт складається з двох частин.

Першою частиною є написання письмової роботи за однією із запропонованих тем:

• Розвиток бізнесу під час війни.
  • Протистояння онлайн та офлайн бізнесу.
  • Вплив соціальних мереж на ринок праці.
  • Найкраща бізнес ідея та, яка …
  • Молодь як «каталізатор» сучасного трудового середовища.
  • Студенти - рушійна сила економічного потенціалу.
  • Інвестиційне виховання молоді. Перспективи та ризики.

Друга частина – це презентація роботи та відео-візитка.

конкурс

Всі учасники Конкурсу отримують Сертифікати про участь, переможці – відповідні Дипломи та Призи від партнерів, пільги для подальшого навчання у нашому навчальному закладі.

Етапи проведення конкурсу:

Реєстрація учасників: з 20 лютого по 17 березня 2023 р.

Прийом творчих робіт: до 10 квітня 2023 р. включно

Оголошення результатів та нагородження: 24 квітня 2023 р.

В графіку можливі зміни в залежності від поточної ситуації всередині держави.

Реєстрація учасників відбувається шляхом заповнення відповідної гугл-форми за цим посиланням: https://forms.gle/HytFhfGnkk1Dd9qi8

Додаткова інформація щодо Конкурсу:

на сайті www.kart.edu.ua

поштою mb2y.creative@gmail.com