Охорона праці –
напрям співпраці роботодавців та профспілок

10 лютого 2016 року студенти напряму «Охорона праці» та викладачі кафедри туризму та цивільної безпеки нашого університету взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Безпечна праця як виробничий ресурс», ініціаторами якої були Федерація профспілок Волинської області та Управління Держпраці у Волинській області. Конференція відбулася у приміщенні Навчально-методичного центру профспілок області.

Метою конференції було привернути увагу роботодавців, фахівців органів влади і місцевого самоврядування, профспілкових працівників та активістів до необхідності активізації роботи щодо подальшого вдосконалення управління охороною праці в умовах кризових суспільно-економічних змін в Україні, посилення співпраці роботодавців та найманих працівників в сфері реалізації державної політики, спрямованої на збереження життя і здоров’я працюючих.

Учасники конференція з великим інтересом та увагою заслухали доповіді голови Федерації профспілок Волинської області Іванни Дубинки-Філозоф, фахівців Управління Держпраці у Волинській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в області, головного редактора журналу «Охорона праці», skype-доповіді керівників та провідних фахівців Федерації профспілок України, керівників служби охорони праці передових підприємств області.

З зацікавленістю конференція сприйняла доповідь завідувача кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ Людмили Матвійчук про роль вищої школи у вирішенні проблем охорони праці. Доповідь завершилася виступом студентів напряму «Охорона праці» університету, які у формі флешмобу представили суспільне бачення охорони праці та продемонстрували зразки спеціального одягу, що випускаються підприємствами області. Виступи представників університету учасники конференції зустріли тепло та з оплесками.

Михайло Ліщук,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки