Онлайн-ректорат у Луцькому НТУ

Сьогодні, 28 липня, у Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату під головуванням ректора Петра Савчука. Уже традиційно в рамках карантинних обмежень, захід відбувається дистанційно з використанням онлайн-платформи Microsoft Teams.

Так, розпочав засідання ректор із подяки за гарну організацію та проведення вручення дипломів бакалавра. Він зауважив, що захід вдалося провести з дотриманням усіх заходів безпеки та карантинних норм. Тож для кожного факультету було визначено окремий час, а між випускниками дотримувалася дистанція.

Ще одним важливим акцентом від ректора було зауваження щодо дотримання карантинного режиму серед працівників університету, адже урядом було прийнято рішення продовжити карантин в Україні до 31 серпня. «Чергування медпрацівника на вході у корпуси, перевірка температури та обов’язкове носіння масок – залишається незмінним, тому прошу усіх і надалі дотримуватися заходів безпеки для збереження власного здоров’я та оточуючих», - наголосив Петро Савчук.

Потому, ректор надав слово проректору з НПР та інфраструктурного розвитку Андрію Щербі. Вони обговорили процес закупівлі обладнання для університету, а також етапи проведення ремонтних робіт у корпусах і спорткомплексі Луцького НТУ.  Загалом, прийшли до рішення, що всі ремонтні процеси будуть завершені до 30 серпня.

Також Петро Савчук обговорив концепцію покращення Інтернет-покриття в університеті з керівником інформаційно-обчислювального відділу Юрієм Гульчуком.

Тетяна Корнейко, керівник міжнародного відділу, прозвітувала про міжнародну діяльність університету, а також про пошуки варіантів та ведення переговорів щодо проходження практики в закордонних університетах у режимі онлайн. Крім того, Тетяна Корнейко розповіла про міжнародні рейтинги, до яких входить Луцький НТУ та які показники потрібно підсилити для підвищення позицій.

Звіт про наукову діяльність, участь у конкурсах, наукових програмах, а також створення Онлайн-форми винахідника у бізнес-інноваційному центрі озвучила керівник бізнес-інноваційного центру Луцького НТУ Любов Федорусь. На завершення вона додала, що наразі допрацьовується «Положення про об’єкти права інтелектуальої власносі» з прописанням умов та термінів подання правоохоронних докуменів.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ