Онлайн-засідання вченої ради ФФОЛП

На факультеті фінансів, обліку, лінгвістики та права Луцького НТУ відбулося онлайн-засідання вченої ради за участі ректора Петра Савчука з використанням програми Microsoft Teams.

Передусім, ректор Петро Савчук привітав усіх учасників, поцікавився їхнім станом здоров’я й інших працівників факультету та зауважив: «Дуже приємно, що незважаючи на карантин та ускладнені умови, ми усі продовжуємо ефективно працювати і знаходимо сучасні підходи до вирішення поставлених завдань. Бажаю усім плідної  роботи та міцного здоров’я».

Декан факультету ФОЛП Ігор Андрущак також привітав членів вченої ради та коротко ознайомив із питаннями порядку денного, після чого передав слово проректору з НПР Олені Ковальчук. Проректор коротко ознайомила учасників із запланованими заходами та конференціями, а також повідомила про створення анкети для працівників анкети щодо рівню володіння іноземної мови професорсько-викладацьким складом Луцького НТУ.

Потому, слово взяла заступник декана факультету ФОЛП з виховної роботи та зв’язків з громадськістю Ольга Гаврилюк зі звітом про організацію виховної роботи на факультеті. Вона зазначила, що всі заходи виховного характеру на ФФОЛП проводяться під керівництвом декана та його заступників відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України.

Так, на факультеті станом на 01.09.2019 р. було створено 24 академічні групи. Куратори груп регулярно проводять із студентами зустрічі, наукові, виховні та розважальні заходи, а також працюють над патріотичним, фізичним та інтелектуальним вихованням молоді. Крім того, як зауважила Гаврилюк, на факультеті активно розвинуте студентське самоврядування, діє студрада та студентський профком.

«03 вересня 2019 року на факультеті відбулася зустріч першокурсників та представників студентської ради і профкому. Студенти мали можливість познайомитися, поспілкуватися, дізнатися про роботу органів студентського самоврядування та висловити свої побажання щодо подальшої взаємної активності», - додала Ольга Гаврилюк.

Наступним питанням в обговоренні була ефективність роботи наукових студентських гуртків. Заступник декана факультету обліку та фінансів з наукової роботи та міжнародних зв’язків Сергій Зеленко наголосив, що важливою складовою процесу виховання є підготовка студентів до професійної діяльності та пошуку місця працевлаштування. Тому велику увагу на факультеті приділено організації ознайомлення студентів із практичною стороною роботи місцевих підприємств та організацій. Так, викладачі організовують для студентів екскурсії на підприємства, круглі столи, семінари, виставки та тренінги для підвищення їх кваліфікаційних навичок.

Наприкінці онлайн-засідання вчена рада ФФОЛП заслухала та затвердила тези до публікацій наукових робіт викладачів факультету ФОЛП у міжнародних виданнях та виданнях, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus iWebofScience.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ