Перейти до основного вмісту

Шановні студенти та працівники Луцького національного технічного університету!

Цьогоріч ми продовжуємо наше опитування щодо академічної доброчесності та відкритої науки в рамках реалізації проєкту «Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia» (OPTIMA). Опитування проводиться як комплексно, так і всіма українськими університетами-партнерами проєкту OPTIMA зокрема у своїх закладах.

Optima

Запрошуємо вас взяти участь у опитуванні, метою якого є дослідження ставлення українського студентства й академічної спільноти до цінностей академічної доброчесності та відкритих наукових практик, а також виявлення типових прикладів недоброчесної поведінки. Участь у опитуванні є добровільною та анонімною, а його результати (зібрані дані та їхній аналіз) будуть опубліковані у відкритому доступі. Для заповнення анкети вам знадобиться близько 15 хвилин. Опитування триватиме з 15.11 по 03.12 2023 року.

Покликання для опитування OPTIMA в ЛНТУ 2023:

https://forms.office.com/e/CXYkegKSUP.

Організатором опитування є команда проєкту OPTIMA, менеджеру якого просимо адресувати усі питання щодо цього дослідження - https://lpnu.ua/optima. Проєкт фінансується за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу.

Дякуємо за ваш час та надіслані відповіді! Ваша участь допоможе розвитку культури академічної доброчесності та відкритої науки в Україні. Це вкрай важливо для відбудови української освітньої та наукової системи після війни та євроінтеграції вітчизняної вищої школи.

 

З повагою,

команда проєкту OPTIMA ЛНТУ