Доброго дня,-

Відділ Східного Партнерства разом з Кафедрою Іноземних Мов Люблінської Політехніки організовують Літні курси польської мови для викладачів та працівників вузів-партнерів. Відбудуться вони 1-12 серпня 2016 року.

10 робочих днів
60 годин
360 злотих
заняття вранці або після обіду
проживання - 170 злотих

Зголошуватися можна до 31 травня 2016 року на мейл ukraina@pollub.pl, вказуючи: прізвище, ім'я, номер закордонного паспорта, університет і посаду (можна також список від університету). Кількість місць обмежена - 4 групи по 15 чоловік.

Нагадую, що інтенсивні курси польської мови для студентів відбудуться перед навчанням, тобто у вересні чи лютому відповідно. Від наступного навчального року курси будутьобов'язковими і триватимуть місяць (20 робочих днів, 120 годин, ціна уточнюється - 360-400 зл).