ОСОБЛИВОСТІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ
В УМОВАХ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ

Доброю традицією кафедри менеджменту щодо посилення навчального процесу не лише фаховою теорією, але й сучасною практикою, є запрошення на заняття до студентів факультету бізнесу відомих гостей.

У черговий раз професор кафедри менеджменту Тарас Божидарнік запросив на заняття зі своєї дисципліни "Корпоративне управління" комерційного директора компанії Auto West Group Юлію Риковську, яка маючи практичний досвід роботи в міжнародних корпораціях, цікаво розповіла студентам у форматі зустрічі про особливості корпоративного управління на прикладі компанії Nestle та на підприємстві, яке вона представляє.

На зустрічі зі студентами було розглянуто тему «Особливості корпоративного управління в сучасних умовах бізнесу».

Зокрема досить оригінально гостем було презентовано такі питання: стратегічне планування, інструменти корпоративного розвитку, ефективна робота в команді, особливості документообігу, а також було акцентовано увагу на цінних порадах для досягнення успіху в кар’єрному зростанні, що є дуже важливим для подальшого працевлаштування студентів нашого університету у майбутньому.

Крім того, студентам було запропоновано на вибір кілька вакансій менеджерів та митних брокерів, що дуже їх зацікавило, адже рівень зарплати для випускників без досвіду становить у межах 6 тисяч гривень на старті, а у разі виконання планів продаж та послуг – 10 тисяч гривень і більше.

На даному заході були присутні викладачі кафедри менеджменту і кафедри товарознавства та експертизи в митній справі, які підкреслили важливість даної зустрічі та обговорили шляхи досягнення тіснішої співпраці нашого навчального закладу з представниками бізнесу у підготовці висококваліфікованих випускників.

Тарас Божидарнік,
професор кафедри менеджменту